Jau 6 reizi tika pasniegta „Gada balva sociālajā nozarē 2019”  galvaspilsētas labākajiem sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Lepojamies ar 7 Rīgas 1.slimnīcas kolēģiem, kuri šogad svinīgos apstākļos saņēma balvas dažādās nominācijās.

„Leonīda Kurdjumova  balvu” – par  augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem veselības aprūpes nozarē saņēma valdes loceklis, Dr.Med. Andrejs Pavārs, ķirurgs, kurš ar medicīnu ir saistīts teju 50 gadus.

Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības raksts – Arnoldam Edvīnam Ķirsim, slimnīcas kvalitātes kontroles ārstam.

Nominācijā “Inovatīvākais darbinieks” balva Mārketinga un klientu apkalpošanas nodaļas vadītājam Aleksejam Molčanovam.

„Saskarsmes eksperts” – Marta Zīle, klientu un pacientu reģistratore.

„Speciālists-skaitļu eksperts” – Nataļja Krupenko, Ķirurģijas klīnikas medicīniskās uzskaites lietvede.

„Žūrijas atzinības balvu” saņēma ārste oftalmoloģe, ķirurģe Māra Briede – Oftalmoloģijas nodaļas vadītāja.

Konkursu organizēja Rīgas domes Labklājības departaments, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.