Jau otro reizi Latvijā notiek forums – konkurss “Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā” ar mērķi popularizēt sieviešu ieguldījumu šajās profesionālajās jomās. Nominācijai “Sieviete — arhitekte” izvirzījām Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes arhitekti Annu Vasiljevu.
Rīgas pilsētas pašvaldība velta lielu uzmanību rīdzinieku veselības jautājumiem. Kā Rīgas 1.slimnīcas teritorijā izvietoto ēku un infrastruktūras īpašnieks, pašvaldība seko labas pārvaldības principiem, ieguldot līdzekļus, rekonstruējot un renovējot ārstniecības pakalpojumu sniegšanas telpas, sakārtojot infrastruktūru un labiekārtojot teritoriju.
Šo apjomīgo projektu arhitekts bija Anna Vasiļjeva. Augstas kvalifikācijas speciālists, kas iedziļinājās ārstniecības un pacientu aprūpes procesu specifikā un piedāvāja atbilstošu funkcionālu redzējumu. Savu darba lauku Anna pārredz visaptveroši – no konstruktīviem, līdz interjera dizaina risinājumiem. Darbā radoša, kas bija īpaši nepieciešams pielāgojot vēsturiskos ēku apjomus mūsdienu medicīniskā aprīkojuma izvietošanas un ekspluatācijas prasībām.
Annas Vasiļjevas personā mēs esam ieguvuši uzticamu un atbildīgu partneri, kuru cienām un varam uzticēties. Viņas ieguldījums Rīgas 1.slimnīcas attīstībā ir ļoti nozīmīgs. Paldies!