Noslēdzies gandrīz 2 gadu darba etaps un Rīgas 1.slimnīcas Rehabilitācijas klīnika pārceļas uz jaunām telpām.

Bijusī Dermatoloģijas un STS klīnikas koka ēka, kuras fasāde vērsta uz Kr.Valdemāra ielu, piedzīvojusi vērienīgu renovāciju.  Tehniskās uzmērīšanas lietā uzrādīts 1890. gads kā ēkas ekspluatācijas uzsākšanas gads, tajā bijušas izvietotas nervu slimību, sifilisa vīriešu un rozes nodaļas.

Vēsturiskajai ēkai piebūvēts lifts, kas nodrošina pieejamību pacientiem ar kustību traucējumiem.  Otrajā stāvā izveidots dienas stacionārs ar komfortablām palātām. Klīnika aprīkota ar modernu specializēto, tai skaitā robotizētu, aprīkojumu.

Jauno telpu un aprīkojuma izmantošana pacientu rehabilitācijā, klīnikas speciālistiem pavērs daudz plašākas iespējas:

– muskuloskeletālo saslimšanu, traumu un to seku, tajā skaitā saistītu ar sporta aktivitātēm, un novecošanas procesu saistītu diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju;

– izvērtēt un novērst sāpju izraisītus funkcionālus traucējumus, neiroloģisku saslimšanu, galvas un muguras smadzeņu bojājuma seku, tajā skaitā, spasticitātes izraisītus fukcionālus traucējumus.

Jau labu laiku pirms pārvākšanās uz jaunajām telpām, klīnikas fizioterapeiti cītīgi mācās, lai pacientiem piedāvātu uz modernām tehnoloģijām balstītu, efektīvu rehabilitāciju.