Ar SIA “Rīgas 1.slimnīca” dalībnieku sapulces 2016. gada 1. augusta lēmumu “Par SIA “Rīgas 1. slimnīca” valdes priekšsēdētāja ievēlēšanu” ir nolemts:

ievēlēt SIA “Rīgas 1. slimnīca” valdes locekli Natāliju Zlobinu par SIA “Rīgas 1. slimnīca” valdes priekšsēdētāju ar 09.08.2016.

Asoc.profesors Andrejs Pavārs un dr.Genādijs Sevastjanovs turpina pildīt valdes locekļu pienākumus.

Dr.Natālija Zlobina Rīgas 1.slimnīcā strādā kopš 1997. gada kā ārsts anesteziologs, reanimatologs, no 2011. gada ir Aferēzes centra vadītāja, kopš 2015. gada – Rīgas 1.slimnīcas valdes locekle.

Savā otrajā klīniskajā specialitātē kā ārsts transfuziologs dr.Zlobina strādā Aferēzes centrā, kā ārsts anesteziologs, reanimatologs Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Medicīnas iestādes vadības darba pieredzi ieguvusi, strādājot Valsts asinsdonoru centrā par direktores vietnieci. Gatavojas aizstāvēt maģistra grādu Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātē MBA programmā veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem.

Sveiksim un atbalstīsim jauno valdes priekšsēdētāju mūsu kopējā darbā slimnīcas tālākai attīstībai!