Katru gadu tiek organizēta aptauja, lai noskaidrotu Latvijas iekārojamākos un labākos darba devējus.

Līdz 26. janvārim ir iespējams piedalīties aptaujā un nobalsot par SIA “Rīgas 1.slimnīca” interneta vietnē https://www.topdarbadevejs.lv/

Rīgas 1.slimnīca ir darbavieta, kura daudziem no mums ir kļuvusi par otrajām mājām, dzīves aicinājuma piepildījumu, vieta, kur izveidojies brīnišķīgs kolektīvs, atbildīgs ikdienā un atraktīvs kopīgi svinamos svētkos.

Balsojums par Rīgas 1.slimnīcu kā labāko darba devēju būtu slimnīcas vadības darba novērtējums. Slimnīcā ir nodrošināta ārstniecības pakalpojumu pieejamība mūsdienīgā vidē, ar modernām tehnoloģijām un sakārtotiem darba organizācijas procesiem.

“Lursoft” apkopojumā par 2018.gadu veselības aprūpes nozarē Latvijā, Rīgas 1.slimnīca ir 8.vietā kā lielākais darba devējs (775 darbinieki),

9.vietā pēc apgrozījuma (17,20 miljoni eiro) un kā desmitais nozarē sekmīgāk strādājošais uzņēmums (peļņa: 0,93 miljoni eiro).

Savukārt “Dienas Bizness TOP 500 – 2018” 1.slimnīca minēta starp publiskā sektora veselības aprūpes iestādēm ar vienu no augstākajiem rentabilitātes rādītājiem: 1,24%.

Slimnīca ir viena no lielākajām publiskā sektora veselības aprūpes iestādēm Latvijā. Tā attīstās un strādā ar peļņu.

Pēdējo gadu laikā ieviesti pārvaldības un vadības procesi, kas nodrošina cenu un izmaksu efektivitātes ziņā vienus no pieejamākajiem pakalpojumiem valstī.

Rīgas 1.slimnīca, kā vecākā slimnīca Latvijā, divus gadsimtus bijusi nozīmīgākā ātrās un neatliekamās palīdzības slimnīca.

Šobrīd slimnīca ir modernākais diagnostikas, ambulatorās un plānveida ārstēšanas, rehabilitācijas un zobārstniecības pakalpojumu sniedzējs Rīgā.