Rīgas 1.slimnīcā, Bruņinieku ielā 5, tiek atjaunota pēc Reinholda Georga Šmēlinga projekta 1906./1907. gadā būvētā galvenā slimnīcas korpusa jeb 2.korpusa vēsturiskā ēkas fasāde. Kopumā tiks restaurēti 2553 kvadrātmetri vēsturiskās fasādes, šobrīd jau paveikta vairāk kā puse no plānotajiem darbiem. Restaurācijas darbu procesā tiks nomainīti logi, atjaunoti balkoni, restaurētas skulpturālās detaļas – vēja rādītāji, tornīšu spices, lukturi. Arī šī ēka diennakts tumšākā laikā tiks izgaismota ar vairāk nekā 100 fasādes apgaismes ķermeņiem. 2017. gadā, tiklīdz būs darbiem labvēlīgi laika apstākļi, labiekārtos arī 2.korpusa fasādes laukumu ar pievedceļiem un veiks žoga atjaunošanu.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kopā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidentu akadēmiķi Ojāru Spārīti, Labklājības departamenta direktori Irēnu Kondrāti un Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, iepazinās ar paveiktajiem restaurācijas darbiem Rīgas 1.slimnīcā.