Pirmdien, 14. novembrī pēc rekonstrukcijas tika atklāta slimnīcas galvenās ēkas vēsturiskā fasāde. Svinīgā pasākuma laikā domes vadība smilšakmens galvaspilsētas ģerboņa kompozīcijā uzstādīja no jauna izgatavotās, arhitekta Reinholda Georga Šmēlinga skicē paredzētās, bet iepriekš neīstenotās, Rīgas atslēgas.

Ēka celta 1907.gadā pēc arhitekta Reinholda Georga Šmēlinga projekta. Tās apdarē izmantoti Mītavas (Jelgavas) ķieģeļu rūpnieka Mihaila Ņesterova Kalnciemā ražotie ķieģeļi no Lielupes dzeltenajiem māliem. Fasādes dekoratīvo detaļu – smilšakmens kolonu, Rīgas ģerboņa un sarkano dekoratīvo joslu mākslīgā akmens lējumu – autors ir viens no nozīmīgākajiem Rīgas dekoratīvās tēlniecības mākslas meistariem Augusts Folcs.
Ēkas fasādes atjaunošanas darbus 2016.gadā pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica “RERE GRUPA”.

Kopumā no 2009. gada slimnīcas attīstībā ieguldīti jau aptuveni 20 miljoni eiro. Šogad investēti 1,3 miljoni eiro, no kuriem 637 000 eiro novirzīti fasādes renovācijai, dakstiņu jumtam, vitrāžām un logu atjaunošanai. Tie vēl nav pēdējie darbi, kas tiks veikti slimnīcā. Tuvākajā laikā tiks pabeigta vārtu atjaunošana, kuru priekšā tiks uzstādītas gāzes lampas – tieši tādas pašas kādas apgaismojušas Bruņinieku ielu pirms simts gadiem. Tiks atjaunoti arī citi vēsturiskie elementi. Piemēram, kad celtnieki bruģējuši celiņu, viņi no zemes izrakuši metāla stieņus. Kopā ar vēsturniekiem ar rasējumu palīdzību noskaidrots, ka šie stabiņi stāvējuši pie slimnīcas ieejas, tur tie arī tuvākajā laikā tiks novietoti.

Pēc arhīvu datiem atjaunotas arī citas senlietas: vējrādis, mazas torņa smailes. Tas viss pazaudēts ekspluatācijas gadu laikā. Restaurācija tiks pabeigta tuvāko gadu laikā.