Es vēlētos izteikt lielus pateicības vārdus ķirurğei Irīnai Liepiņai un Rīgas 1. slimnīcas ķirurğijas dienas stacionāram par superīgo darbu! Neatlieciet savu veselības pārbaudi pat ja nav nekādu sūdzību. Ja esat pārkāpuši 35 gadu robežu, noteikti jāaizdomājas par PADZIĻINĀTIEM izmeklējumiem – tā nav vienkarši parastā asins aina!
Veselība ir prioritāte Nr. 1 mūsu laikmetā! Veselība ir mūsu laime, dzīve un prieks!
Ķirurģe Dr. Irīna Liepiņa – ideāla ārste, viņai profesija ir dzīves stils. Viņai piemīt augsta atbildības sajūta pret katru savu pacientu. Kā arī daktere ir ļoti zinoša un profesionāla savā lauciņā. Man patiess prieks, ka ir cerībā Latvijā uz labāku veselības nākotni. Tādus veselības aprūpes speciālistus nedrīkst nepamanīt! Izsaku, Jums daktere, vissirsnīgāko PALDIES par rūpēm un smaidu :)) Kā arī Jūsu medpersonālam par visu to labāko. Rīgas 1. slimnīca the best!❤️🙏🏼
Domājiet par savu veselību ilgtermiņā, lai pēc 3,5,7 gadiem nebūtu “pārsteigumu”, kas Jūsu dzīvi mainītu neatgriezeniski.