Bruņinieku un Šarlotes ielas stāvvietās* ieviesta automatizēta apmaksas sistēma. Viens apmaksas automāts novietots stāvvietā pie Kr. Valdemāra ielas, otrs – pie 20.korpusa
(pie iebraukšanas barjeras slimnīcas teritorijā vai stāvvietā no Šarlotes ielas puses)

Maksājumu par automašīnas novietošanu stāvvietās iespējams veikt ar norēķinu karti vai skaidrā naudā.

Automāts pieņem monētas: EUR 0.10, 0.20, 0.50, 1.00, 2.00
Banknotes: EUR 5.00,10.00 un 20.00
Automāts atlikumu izdod monētās. 

Lūdzam ņemt vērā!

Iebraukšanas un automašīnas novietošanas maksa slimnīcas teritorijā – 4 eur / stundā.
Iebraukšanas un automašīnas novietošanas maksa slimnīcas stāvvietās Šarlotes ielā un Bruņinieku ielā – 3 eur / stundā.

Pacientu un slimnīcas apmeklētāju ērtībai:

iebraukšana, kas ir īsāka par 30 minūtēm ir BEZ MAKSAS, tomēr ja auto novietošana būs ilgāka par 30 minūtēm, tad apmaksa par stāvēšanas laiku (tai skaitā arī pirmajām 30 minūtēm) būs pēc autostāvvietas tarifa – atbilstoši zonai, kur auto ir novietots.

Piemēram: Pacients ir novietojis auto slimnīcas teritorijā un devies pēc tuvinieka uz nodaļu. Kopā auto tika novietots stāvvietā uz 20 min. Šādā gadījumā – izbraukšana ir BEZ MASKAS.

Piemērs 2: Pacients ir ieradies uz vizīti pie speciālista un kopā auto tika novietots uz 40 min. Kopā ar auto stāvvietu būs jāveic apmaksa 3.00 Eur apmērā, jo tika pārsniegts bezmaksas izbraukšanai paredzētākais laiks.

Atlaides piemērošanas kārtība slimnīcas apmeklētājiem:

Ikviens pacients (klients), kurš saņem pakalpojumu Rīgas 1. slimnīcā, apmeklējot dienas stacionāru vai poliklīnikas, par iebraukšanu un automašīnas novietošanu slimnīcas stāvvietā maksā 1,50 EUR/ stundā, pirms vai pēc pakalpojuma saņemšanas vēršoties jebkurā no slimnīcas reģistratūrām atlaides noformēšanai. Atlaide tiek piemērota tikai tad, ja automašīna ir novietota stāvvietā. Atlaide netiek piemērota, novietojot automašīnu slimnīcas teritorijā.

Rīgas 1.slimnīcas – stāvvietu plāns, kurās pacientiem tiek piemērota 50% atlaide. Šarlotes un Bruņinieku iela

No maksas par iebraukšanu un automašīnas novietošanu slimnīcas teritorijā un slimnīcas stāvvietā ir atbrīvotas personas:  

  • kuras uzturas slimnīcas teritorijā līdz 30 minūtēm;
  • ar 1.grupas invaliditāti*;
  • ar CSDD izsniegtu invalīdu stāvvietas izmantošanas karti*.

* Iebraukšanas un automašīnas novietošanas maksas dzēšanai jāvēršas jebkurā Rīgas 1.slimnīcas reģistratūrā, uzrādot elektronisko biļeti un 1.grupas invalīda apliecību vai CSDD izsniegtu invalīdu stāvvietas izmantošanas karti.