Īpašie piedāvājumi

Skaitļi

24 130 un 286 652
Ambulatoro pieņemšanu skaits pie speciālistiem 2010. un 2015.gadā

Jaunumi

Stāsti

Rīgas 1. slimnīcas valdes priekšsēdētājam pacientes J.Samovičas pateicība
Izejot medicīnisko apskati 1. slimnīcā, saskāros ar labi organizēto darbu un personāla atsaucību. Priecājos, ka medicīnā ienāk jaunie ar atbildības izjūtu un attieksmes inteliģenci. Īpašs paldies 22. korp. procedūru kabineta medmāsai Gaļinai Derjabinai, kura ne tikai profesionāli veic savus pienākumus, bet ir īpaši iejūtīga un maiga pret apmeklētājiem. Liels paldies G.Derjabinai un kolektīvam! J.Samoviča
Bērni paraksta Pateicības rakstu
Rīgas 1. slimnīcu apmeklēja Pestīšanas armijas Rīgas 1. korpusa dienas nometnes "Jūras dzelmē" bērni. Dr. Arnolds Ervīns Ķirsis novadīja nelielu ekskursiju pa slimnīcu, kurai sekoja sirsnīga saruna par veselības lietām. Noslēgumā nometnes dalībnieki pasniedza dakterītim 46 bērnu parakstītu Pateicības rakstu ar vārdiem "Vēlamies izteikt pateicību par jūsu pašaizliedzīgo darbu, kura dēļ mēs varam justies droši un pasargāti, ka par mums rūpējas un gādā dzīves visgrūtākajos brīžos". Paldies par mīļajiem vārdiem, un lai Dievs sargā mūs visus!
Baseina trenere Marika Lūka grūtnieces baseinā vingrina jau 14 gadus, gada laikā palīdz sagatavoties dzemdībām ap 350 topošajām māmiņām. SMS ar PALDIES!
"Labrīt! Arī mēs beidzot sagaidījām savu princesīti! Elza piedzima 28.jūnijā, 58 cm un 4,050 kg. Dzemdību namā bijām 00:00 un 3:14 Elziņa jau bija klāt. Lieliska vecmāte un, protams, looti daudz palīdzēja tētis. Viss notika mierīgi un ātri. Sveiciens meitenēm! Un liels Jums paldies par foršajām nodarbībām!"
RSU studenti Rīgas 1.slimnīcā gūst ieskatu klīniskās un teorētiskās medicīnas praksē.
Viens no Rīgas Stradiņa universitātes studentiem - Gurdžots Karīrs (Gurjoat Kareer) - ir no Leičesteras, Lielbritānijā. Rīgā dzīvo un studē un jau piecus gadus, lieliski runā latviski un ir noskumis par Lielbritānijas izvēli pamest ES, par Anglijas izlases zaudējumu Islandei Eiropas čempionātā futbolā. Latvija patīk, Jāņus svinējis Balvos, garšo Jāņu siers. Viņš saka: "Pēc studiju beigšanas ar pateicību atcerēšos šeit pavadīto laiku, satiktos cilvēkus, nekad nenožēlošu savu izvēli iegūt izglītību un ieskatu klīniskās un teorētiskās medicīnas praksē Latvijā". Gurdžots šodien vēroja trīs operācijas, ko veica Ķirurģijas klīnikas vadītājs dr. Sergejs Kļimčuks. Bet foto redzams kopā ar rezidentūras vadītāju dr. Arnoldu Edvīnu Ķirsi. Vēlēsim Gurdžotam kļūt par labu ārstu. Ja Apvienotajā Karalistē būs nepieciešamība sniegt medicīnisko palīdzību kādam no mūsu tautiešiem, lai to veic ar īpašu sirsnību, augsti profesionāli un latviešu valodā!

Apdrošinātāji