Īpašie piedāvājumi

Skaitļi

> 200 GADI
Slimnīcai ir tradīcijām bagāta vēsture

Jaunumi

Stāsti

Lai būtu vairāk tādu ārstu, uz kuru var paļauties un uzticēt savu veselību!
Paldies ķirurgam Snipem, kurš operēja manu mammīti! Personīga pieeja un interese par pacienti. Klusa, patīkama ķirurģijas nodaļa. Lai vienmēr pacienti dodas mājās ar tādu labu sajūtu kā mana mamma! Sirsnīgs paldies!Lai Kasparam Snipem vienmēr veiksme un laba Veselība! Inguna Viļumsone
Rīgas 1. slimnīcas valdes priekšsēdētājam pacientes J.Samovičas pateicība
Izejot medicīnisko apskati 1. slimnīcā, saskāros ar labi organizēto darbu un personāla atsaucību. Priecājos, ka medicīnā ienāk jaunie ar atbildības izjūtu un attieksmes inteliģenci. Īpašs paldies 22. korp. procedūru kabineta medmāsai Gaļinai Derjabinai, kura ne tikai profesionāli veic savus pienākumus, bet ir īpaši iejūtīga un maiga pret apmeklētājiem. Liels paldies G.Derjabinai un kolektīvam! J.Samoviča
Bērni paraksta Pateicības rakstu
Rīgas 1. slimnīcu apmeklēja Pestīšanas armijas Rīgas 1. korpusa dienas nometnes "Jūras dzelmē" bērni. Dr. Arnolds Ervīns Ķirsis novadīja nelielu ekskursiju pa slimnīcu, kurai sekoja sirsnīga saruna par veselības lietām. Noslēgumā nometnes dalībnieki pasniedza dakterītim 46 bērnu parakstītu Pateicības rakstu ar vārdiem "Vēlamies izteikt pateicību par jūsu pašaizliedzīgo darbu, kura dēļ mēs varam justies droši un pasargāti, ka par mums rūpējas un gādā dzīves visgrūtākajos brīžos". Paldies par mīļajiem vārdiem, un lai Dievs sargā mūs visus!
Baseina trenere Marika Lūka grūtnieces baseinā vingrina jau 14 gadus, gada laikā palīdz sagatavoties dzemdībām ap 350 topošajām māmiņām. SMS ar PALDIES!
"Labrīt! Arī mēs beidzot sagaidījām savu princesīti! Elza piedzima 28.jūnijā, 58 cm un 4,050 kg. Dzemdību namā bijām 00:00 un 3:14 Elziņa jau bija klāt. Lieliska vecmāte un, protams, looti daudz palīdzēja tētis. Viss notika mierīgi un ātri. Sveiciens meitenēm! Un liels Jums paldies par foršajām nodarbībām!"

Apdrošinātāji