Aptauja

Kur Tu uzzini informāciju par Rīgas 1.slimnīcu?

Īpašie piedāvājumi

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Liels paldies 7. nodaļas kolektīvam.
7.nodaļā strādā ļoti laipnas, atsaucīgas medicīnas māsiņas, māsu palīgi. Pēc operācijas periodā faktiski ir visu laiku klāt. Arī ķirurgs M.Saba, kurš veica žultsakmeņu operāciju ir mediķis ar lielo burto-pirms operācijas visu paskaidroja par operācijas gaitu, arī regulāri interesējās par pašsajūtu pēc operācijas, regulāri veica apskati, ļoti laipns. Nodaļa ir pēc remonta, ļoti augsts komforta līmenis. Liels paldies šīs nodaļas kolektīvam. Lai ir stipra veselība, izturība!
Ilona Kuņicka
Vēlos izteikt pateicību ķirurģijas/neiroķiruruģijas nodaļai
...un, jo īpaši, profesoram Igoram Aksikam par lielisko ārstēšanu un attieksmi, kas atrašanos slimnīcā padarīja tik patīkamu, cik vien iespējams. I would like to express my gratitude towards the surgery/neurosurgery department and especially professor Igors Aksiks for taking great care of me and making my hospital stay as pleasant as it could be.
Madara Kreismane
Все было на высшем уровне.
11-е отделение -огромное спасибо всем !!! Все было на высшем уровне. Отдельная благодарность отличному хирургу- Ineta Bērts.
Natalja
paldies 10 nodaļas dakterēm un māsiņām-Jūs esat lieliskas
Gribu pateikt Lielu paldies 10 nodaļas dakterēm un māsiņām-Jūs esat lieliskas un savu darbu veicat pēc labākās sirdsapziņas.Tā ir ginekoloģijas nodaļa.Paldies, Ilze Strazdiņa

Apdrošinātāji