Kopš brīža, kad bērniņš ir nācis pasaulē, vissvarīgākais jautājums, kas nodarbina vecāku prātus, ir mazuļa labsajūta, pareiza fiziskā un garīgā attīstība. Šie aspekti iet roku rokā ar norūdīšanos, lai bērniņš būtu pietiekami stiprs cīņā ar dažādiem slimību izraisītājiem.

Viens no veidiem, kā palīdzēt bērniņam būt stipram, ir mazuļu peldināšana. Ūdens bērniņam nav nekas svešs, tā ir viņa veselīgā, dabiskā vide, kas palīdz atgūt harmonisko līdzsvara sajūtu, kādā viņš ir pavadījis pirmos deviņus savas dzīves mēnešus.

Kustības, ko ūdenī bērniņš veic fizioterapeita vadībā un vecāku tuvumā, stimulē refleksu attīstību vājākiem bērniem un samazina uzbudinājumu aktīvākiem, jo, kustoties ūdenī, tiek nodarbināta visa muskulatūra.

Vingrinājumi ir ļoti labi mazuļa tālākai attīstībai un īpaši ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu, pēc smagām dzemdībām utt.  Bērniņam ir iespējas izbaudīt peldēšanas kustību prieku lielā ūdens daudzumā, vienlaikus saņemot veselīgu fizisko slodzi un pilnīgu relaksāciju.

Tālrunis informācijai un pierakstam 20241212.