Опрос

Kur Tu uzzini informāciju par Rīgas 1.slimnīcu?

Особые предложения

Запись на диагностики для пациентов, у которых семейный врач имеет обоснованное подозрение на онкологическое заболевание

67276708
Номер телефона для приоритетных записей

Новости

Истории

... profesionalitāte, kompetence un pozitīva attieksme pret pacientiem
Vēlos izteikt pateicību Aferēzes centra speciālistam (transfuziologam) Dmitrijam Lopateckim un (māsai) Tatjanai Revunovai par profesionalitāti, kompetenci un pozitīvo attieksmi pret pacientiem. Liels, liels Paldies !
Olga
Radiogrāfers Vēsma Matroze, veic magnētiskās rezonanses izmeklējumus, un dara to izcili
Šodien 28.02 pl 9:00 man bija pieraksts uz magnētisko rezonansi. Vēlos pateikt paldies, ka vēl ir laipni medicīnas darbinieki. Šobrīd reti kur var satikt laipnu medpersonālu, bet sieviete kas strādāja šodien 9:00 magnētiskā rezonansē, bija loti laipna. Vairāk tādus darbiniekus!
Elīna
Noteikti rekomendēju!
Labi sakārtota Endoskopijas nodaļa, priecājos par Jums. Īpaša pateicība Armīnam Krauzem un asistentei par pozitīvo,cilvēcīgo,iejūtīgo attieksmi un kompetenci! Jums ir lieliska komanda! Lai Jums veicas un viss izdodas! Noteikti rekomendēju.
Renāte
Liels paldies dakterei E. Ivanovai!
Gribu izteikt lielu pateicību dakterei Elenai Ivanovai par profesionālu darbu un laipnu attieksmi pieņemot mani kā pacienti. Daktere bija iejūtīga un izrādīja interesi manas kaites ārstēšanā, atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Liels paldies dakterei E. Ivanovai! Kaut vairāk būtu tādu atsaucīgu un profesionālu darbinieku kā viņa.
Kristīne

Страховые компании