Особые предложения

Опрос

Cik bieži Jūs izjūtat galvassāpes?

Запись на диагностическое обследование пациентов, у которых семейный врач обоснованно подозревает онкологическое заболевание

67276708
Номер телефона для приоритетных записей

Новости

Истории

Pateicība endoskopijas nodaļas kolektīvam
Vēlos izteikt pateicību endoskopijas nodaļas kolektīvam par iejūtību, laipnību un profesionalitāti ! Dakterei Kristīnei Bernardei un māsiņām, anesteziologam,diemžēl uzvārdus nezinu. Ieteiktu Latvijas iedzīvotājiem vērsties pie 1.slimnīcas profesionāļiem, sevišķi endoskopijas speciālistiem, tik maz viņu palicis. Paldies Jums, lai stipra veselība un izturība !
Ilze
Paldies Ligitai
Liels, liels paldies par AFK treniņiem fizioterapeitei Ligitai Leščinskai! Ļoti profesionāli un pacietīgi darbojas ar bērniem, prot iedrošināt, motivēt un uzslavēt.
Māra
Zobārsts Sanita Kaufelde paveica gandrīz neiespējamo
Labdien! Gribu pateikt ļoti, ļoti lielu paldies dakterītei Sanitai Kaufeldei. Kas ar savu attieksmi, pacietību, neatlaidību un profesionalitāti, salaboja manas trīsgadīgās meitiņas zobus, kad cerība gandrīz bija zudusi, jo zobi no kariesa drupa un visur mūs dzina labot zem kopējas narkozes, kur rindas gadiem jāgaida. Nebija viegli, jo mazā pretojās, bet dakterīte paveica neiespējamo. Milzīgs paldies! Lai vairāk tik kolosālu, profesionālu ārstu! Vārdos nav pasakāms, cik ļoti esmu dakterītei pateicīga.
Ar cienu, Aleksas mamma
Побольше бы таких сестричек!!!
Добрый день. Хочу поблагодарить медсестру отделения Функциональной диагностики Лиените Звайгзне,за хорошее отношения и большую поддержку,с ее помощью все прошло намного легче. Побольше бы таких сестричек!!!
Светлана

Страховые компании