Grūtnieču vingrošana ūdenī

   Vingrošana ūdenī uzlabo grūtnieces pašsajūtu, palīdz sagatavoties dzemdībām. Tā stiprina sirds un asinsvadu sistēmu, iemāca pareizi elpot, aktivizē vielmaiņu, stiprina imunitāti, iemāca atslābināties un attīsta dažādas muskuļu grupas.
Grūtniece ūdens vingrošanas nodarbībās nejūt savu svaru un atslogo mugurkaulu, pilnīgi relaksējoties. Šajās nodarbībās grūtnieces ne tikai vingrina savu ķermeni, bet viņām ir iespēja darboties kopā ar citām topošajām māmiņām un apmainīties ar informāciju.
   Nodarbības ilgums ir 50 minūtes. Baseinā ir ideāls dziļums šādām nodarbībām – 150 cm, ūdens temperatūra – 28C- 30C grādi, un nodarbības notiek mazās grupās – sešas topošās māmiņas, tas dod iespēju speciālistam kontrolēt precīzu doto uzdevumu izpildi un izlabot visas individuālās kļūdas. Speciālisti grupas veido atkarībā no topošo māmiņu grūtniecības nedēļu skaita, lai varētu piemērot atbilstošus vingrojumus. Nodarbības atbrīvo no stresa, dod lielu pozitīvo emociju devu, un topošās māmiņas jūtas viegli un brīvi.