Rehabilitācijai pēc traumām, operācijām, kardioloģiskām un neiroloģiskām saslimšanām:

  • atslogo ķermeņa masas radīto slodzi,
  • samazina sāpes,
  • atjauno gaitas biomehāniku,
  • palielina izturību un kustību amplitūdu,
  • mazina līdzsvara un palielinātas slodzes izraisītos riskus.

NEIROLOĢIJA

Neiroloģiskajiem pacientiem, kuriem ir samazināta proprioceptīvā jušana – tas nozīmē spēju sajust un kontrolēt ne tikai atsevišķu ķermeņa daļu savstarpējo orientāciju, bet arī ķermeņa pozīciju un kustību telpā, ar AlterG svara atslogošanas tehnoloģiju iespējams veikt treniņus, lai pacients spētu atgūt staigāšanas un stāvēšanas iemaņas. Iedarbība uz smadzeņu plasticitāti un motoro funkciju attīstīšana ir galvenais aspekts neiroloģiskās rehabilitācijas programmās.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem ar diagnozēm: demielinizējošu, cerebrovaskularo un neirodeģeneratīvo slimību terapijai.

KARDIOVASKULĀRĀS SASLIMŠANAS

AlterG komfortablā svara atslogošanas tehnoloģija, ļauj droši un precīzi veikt izturības treniņus. Nostiprinot sirdi un asinsvadus, fiziskās aktivitātes slodzi var paaugstināt pieaugošā progresijā.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem ar diagnozēm: rehabilitācija pēc miokarda infarkta, kardiomiopātijas, arteriālās hipertensijas, metabolā sindroma terapijai.

APTAUKOŠANĀS

AlterG piedāvā iešanas programmu pacietiem ar lieko svaru. Nodarbību ar svara atlslogošanu laikā, locītavās jūtams mazāk sāpju, iespējams palielināt aerobās slodzes. Trenažieris uzlabo motivāciju pacientiem, ļaujot izjust sajūtu, ja būtu, ja būtu zaudēta daļa liekā ķermeņa svara.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem ar lieko svaru.

MUGURKAULS

Mugurkaula deģeneratīvo audu izmaiņu vai traumu dēļ rezultātā palielinās mugurkaula sasprindzinājums un samazinās bojātā segmenta kustību apjoms. Īstermiņā šādas adaptīvās izmaiņas palīdz aizsargāt bojāto segmentu, bet ilgtermiņā – izraisa motorās kontroles traucējumus. Ar AlterG iespējams veikt treniņus, ar samazinātu slodzi uz mugurkaulu, tā nostiprinot muguras muskuļus un uzlabojot stājas un gaitas mehānismus, psihomotoro stāvokli kopumā.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem ar dažāda tipa mugurkaula diska trūcēm.

CEĻGALI

Ceļgali atbild par balsta un kustības funkcijām, ir ļoti jutīgi pret traumām un artrītu. Izmantojot AlterG ir iespējams mazināt slodzi uz ceļgala locītavām, mazināt sāpes un atjaunot gaitas mehāniku pie dažādām ceļgalu problēmām.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem kā rehabilitācija pēc artroskopiskās meniskektomijas, ceļgala osteoartrīta, ceļgala artroplastikas.

AUGŠSTILBI

Augšstilba kaula, priekšējo augšstilbu muskuļu (quadriceps) vai aizmugurējie augšstilbu muskuļu (hamstring strech) traumas negatīvi ietekmē dzīves kvalitāti. Ar AlterG ir iespējams atjaunot kustības, spēku un pārliecību.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem augšstilba kaula lūzumu pēcoperācijas rehabilitācijā.

APAKŠSTILBI

Apakšstilbi veic balsta un kustību funkciju iešanas vai skriešanas laikā. Uz apakšstilbiem ir liela slodze, līdz ar to bieži tie ir pakļauti traumām. Ar AtlerG  iespējams veikt intensīvu treniņu, mazinot slodzi uz muskuloskeletālo sistēmu.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem pēc lūzumiem.

POTĪTE

Pēdas locītavu traumu seku ārstēšanai AlterG nodrošina daļēju svara atslogošanu, kam pateicoties var veikt treniņu mazinot sāpes locītavās. 

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem potītes lūzuma un saišu bojājumu gadījumos.

GŪŽAS

Locītava atbild par līdzsvaru, statisko un dinamisko stabilitāti un stāju. Pateicoties AlterG progresīvās slodzes tehnoloģijai, ir iespējams samazināt sāpes un uzlabot spēku, lai gūžas locītava varētu pildīt savu galveno funkciju un sniegt atbalstu ķermenim.

Ar pētījumiem apstiprināta antigravitācijas terapijas efektivitāte pacientiem gūžas locītavas artroskopijas un endoprotezēšanas pēcoperācijas rehabilitācijā.