Algoloģijae-pieraksts

 

Algoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta asas un hroniskas sāpes, to patofizioloģiju un sāpju mazināšanas metodes.

Pateicoties algoloģijas panākumiem, ir atklātas jaunas metodes cīņai pret hroniskām sāpēm, kas ļauj būtiski atvieglot stāvokli slimniekiem ar hroniskām sāpēm tai skaitā onkoloģiskiem slimniekiem.

Rīgas 1.slimnīcas Anestezioloģijas, intensīvās terapijas un sāpju klīnikas dienas stacionārā, pacientam iespējams operatīvi nonākt pie speciālistiem (algologiem), kuri palīdzēs atbrīvoties vai atvieglot sāpes .
Pacientus pieņem algologi anesteziologi, kuri nosaka blokādes nepieciešamību pēc konsultācijas, pamatojoties uz izmeklējumiem un pacientu sūdzībām.
Visas blokādes ir ārstnieciskas. Blokādes laikā medikaments (hormons, lokāls anestētiķis), fluoroskopijas vai ultrasonoskopijas kontrolē, tiek ievadīts iekaisušā nerva rajonā, līdz ar to samazinās iekaisums, un kā sekas tam, arī sāpes.
Sāpju centrs strādā Anestezioloģijas, intensīvās terapijas un sāpju klīnikas vadītājas,  Dr.med.,docentes Irinas Evansas vadībā, kura atsevišķus blokādes veidus apguvusi ASV.

Informācijai: + 371 67366323 vai 67366277
Speciālistu e-pierakstu kalendārs te.

Saņemot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienta iemaksu http://www.1slimnica.lv/lv/pacientu-ieveribai/pacienta-iemaksas apmēru nosaka 2018. gada 28. augusta Ministru kabineta noteikumi Nr.555 "Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība".