Sveiki, esmu Maija. Rīgas 1. slimnīcas virtuālais asistents. Kā varu palīdzēt?
Maija, virtuālais asistents
  • lv

Artjoms Komarovs
    Vēlos izteikt pateicību magnētiskās rezonanses ārstam Artjomam. Biju uz MR s.g.2.februārī. Tika veiktas MG abiem ceļgaliem.Tā kā man ir jābrauc no piepilsētas un, ejot ik pa laikam jāatpūšas ceļgala sāpju dēl, palūdzu, vai manu vizīti no 9.02.varētu pārcelt uz šodienu. Dakteris bažījās, ka man būšot grūti nogulēt uz muguras, veicot vēl 3.MR( jostasvietai ). UN daktera pieraksts arī bija pilns...es piekritu gaidīt lidz pieņemšanas beigām un dakteris bija ar mieru. Vēlos pateikt, ka ārsts Artjoms ir profesionālis savā jomā. Visa pirmsprocedūras, pašas procedūras un pēcprocedūras darbība tiek izskaidrota, pacients tiek sagaidīts, pavadīts utt. Viss notiek nesteidzīgi, ieklausoties pacientā un atbildot uz jautājumiem. Paldies par sapratni, profesionalitāti un lieliskajām latviešu valodas zināšanām ( tas mani uzrunāja pašā sākumā).
    Ar cieņu, Inese

Pieteikties vizītei