Multidisciplināra programma, kurā vienuviet apvienoti fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, funkcionālie speciālisti, modernākās robotizētās un fizikālās medicīnas tehnoloģijas, lai sniegtu ortopēdisko rehabilitāciju.

RĪGAS 1.SLIMNĪCAS REHABILITĀCIJAS KLĪNIKA PIEDĀVĀ:

Bērnu ortopēdiskās rehabilitācijas pakalpojumus pēc sekojošām ārstniecības programmām:

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (FAQ):

Lai pieteiktos rehabilitācijas pakalpojumam, lūdzam sazināties ar Rīgas 1.slimnīcas rehabilitācijas koordinatoru, pa tālruni: 67366323 (taustiņš 2, Rehabilitācijas pakalpojumi)

vai jāaizpilda e-pieteikuma forma un mēs ar Jums sazināsimies darba dienās, 24h laikā.

• Pase vai ID karte
  • Apdrošināšanas polise
  • Nosūtījums 027/u forma, (Valsts apmaksāts pakalpojums)
  • Iepriekš veiktie izmeklējumi, izraksti
  • Tūskas gadījumā:

Krioterapija, Gameready, Modernā fizikālā terapija: HILT (Augstas intensitātes lāzerterapija), MR-terapija (Mērķētas radiofrekvences terapija).

• Sāpju gadījumā:

Modernā fizikālā terapija: HILT (Augstas intensitātes lāzerterapija), FMS (Funkcionāla magnētiskā stimulācija), MR-terapija (Mērķētas radiofrekvences terapija).  Gameready, Krioterapija, Kinezioloģiskā teipošana.

• Kustību apjoma ierobežojumu, kontraktūras gadījumā:

Fizikālā terapija, CPM (Continious passive motion): Artromot S4, FYSIOTEK 300TS, Luna EMG. Rokas robotterapij: Amadeo, Pablo, E-link. Fizioterapija baseinā

• Mobilitātes traucējumu gadījumā:

Gaitas terapija: Reoambulator. Fizioterapija baseinā.

•  Muskulatūras saspringuma, disbalansa gadījumā:

Šrota terapija, Kinezioloģiskā teipošana, Slinga terapija. Modernā fizikālā terapija: HILT (Augstas intensitātes lāzerterapija), FMS (Funkcionāla magnētiskā stimulācija), MR-terapija (Mērķētas radiofrekvences terapija).

• Locītavu nestabilitātes, hipermobilitātes gadījumā:

Gaitas terapija: Alter-G. Līdzvara un koordinācijas robotterapija: Thera Balo, Tymo, Challenge-disc.

Lūdzam ziņot par to Klīnikas koordinatoram (67366323) vai Jūsu funkcionālajam speciālistam vismaz 24 stundas iepriekš.

• Ja pacients atsakās saņemt pakalpojumu attaisnotu iemeslu dēļ (piemēram, akūta saslimšana vai hroniskas slimības saasinājums, pirmās pakāpes radinieka vai laulātā nāve, par ko 2 nedēļu laikā tiek uzrādīts attiecīgs dokuments – izraksts no stacionārās/ambulatorās pacienta medicīniskās kartes – veidlapa Nr.027/u , dzimšanas/miršanas apliecība), pakalpojums tiek piedāvāts nākamajam pacientam no gaidītāju rindas , bet atteicies pacients nokļūst gaidītāju rindas sākumā.
  • Ja pacients atsakās saņemt pakalpojumu neattaisnoto iemeslu dēļ, pakalpojums tiek piedāvāts nākamajam pacientam no gaidītāju rindas, bet atteicies pacients nokļūst gaidītāju rindas galā.
  • Pacients var tik izslēgts no Valsts apmaksāta pakalpojuma gaidītāju rindas, ja pacients atkārtoti, vismaz 2 reizes, atsakās ierasties vai atkārtoti, ilgstoši nav iespējams sazināties ar pacientu (telefoniski, elektroniski).

Maksas nodarbību abonementu derīguma termiņš – 6 mēneši.