Sociālās un ārstnieciskās aprūpes atbalsta personase-pieraksts

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlasi / konkursu norisi uz vakanto amatu vietām. Piesakot uz vakanto amata vietu pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā un citos SIA “Rīgas 1.slimnīca” personāla atlases procesos 6 mēnešus no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu dokumentu izmantošanai citos atlases procesos, lūdzam norādīt to pieteikumā.

Datu pārzinis: SIA “Rīgas 1.slimnīca”, reģistrācijas numurs: 40003439279, juridiskā adrese: Bruņinieku iela 5, Rīga, LV – 1001, Latvija.

Informācija par personas datu apstrādi SIA “Rīgas 1.slimnīca” atrodama slimnīcas mājas lapā šeit.

E-pasts saziņai: dati@1slimnica.lv

Ja esi nolēmis pieteikties uz kādu no vakancēm, savu CV sūti uz e-pastu: atlase@1slimnica.lv, norādot uz kādu amatu piesakies. Tuvāka informācija: 67366396

SANITĀRU

Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā

- darba vietu pilsētas centrā;
- ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;
- mēnešalgu Eur 620.00 pirms nodokļu nomaksas plus akorda algu (~150 Eur), sociālās garantijas;
- piemaksu, ja veic papildus darbu, aizvietojot kolēģi vai pildot vakanta amata pienākumus;
- atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;
- automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
- veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Prasības kanditātiem:

- Vidējā izglītība;
- Valsts valodas prasme pamata līmenī;
- Krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;
- Spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā.

SANITĀRU – APRŪPĒTĀJU

Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā

- darba vietu pilsētas centrā;
- ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;
- mēnešalgu Eur 650.00 pirms nodokļu nomaksas plus akorda algu (~150 Eur), sociālās garantijas;
- atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;
- automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
- veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Prasības kanditātiem:

- Vidējā speciālā izglītība ar kvalifikāciju – aprūpētājs;
- Valsts valodas prasme pamata līmenī;
- Krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;

SOCIĀLO DARBINIEKU

īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā

Darba pienākumi:

1. Darbs ar  sociālo gadījumu - problēmas identificēšana , intervences plānošana, resursu apzināšana un piesaistīšana.
2. Likumdošanas un normatīvo aktu pārzināšana .
3. Sniegt klientam psihosociālo palīdzību, sociālā gadījuma vadīšanas procesā;
4. Izmantot dažādas sociālā darba teorijas un metodes;
5. Pārstāvēt klienta intereses un tiesības citās institūcijās.
6. Organizēt darbu starpprofesionālas un starpinstitucionālas sadarbības ietvaros.

Vispārējās prasības:

1. Profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā (Otrā līmeņa profesionālā izglītība), var būt 3-4 kursa students;
2. Prasmes sadarboties un strādāt komandā ar citiem speciālistiem;
3. Iemaņas darbā ar datoru  un biroja tehniku;
4. Profesionālā izglītība un/ vai darba pieredze medicīnā ir vēlama, bet nav obligāta.
5. Augsta atbildības un pienākuma apziņa, labas komunikācijas prasmes, spēja ātri reaģēt un iekļauties mainīgās situācijās un apstākļos.

Piedāvājam:

1. Labus darba apstākļus, iespēju patstāvīgi plānot un organizēt darba laiku un procesu.
2. Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, darba vietas papildus bonusus;
3. Apmācības;
4. Draudzīgu, atsaucīgu kolektīvu.

Jūsu CV lūdzam sūtīt SIA “Rīgas 1.slimnīca” Personāla vadības  nodaļai, Bruņinieku ielā 5, Rīga,  LV 1001 vai pa e-pastu: atlase@1slimnica.lv