Ar 2020.gada 9. oktobra SIA “Rīgas 1.slimnīcas” Valdes rīkojumu Nr.1.1-9/76, slimnīcā ar 2020.gada 12.oktobri ir ieviesti sekojoši ierobežojumu:
  • Plānveida operācijas ir atļautas tikai pacientiem, kas ir veikuši  Covid-19 infekcijas testu ne vēlāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma saņemšanas un testa rezultāts ir negatīvs
  • Slimnīca nesniedz veselības aprūpes pakalpojumus personām, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.
  • Pacientu pieņemšana tiek organizēta pēc iepriekšēja pieraksta. (Lūdzam uz ambulatoro vizīti, ierasties ne ātrāk kā 10-15 minūtes pirms konsultācijas sākuma)
  • Pacientiem, ir pieejamas attālinātas ārstu speciālistu konsultācijas.
    Pieteikties konsultācijai: zvanot uz Rīgas 1.slimnīcas vienoto informatīvo tālruni: +371 67366323 vai aizpildot e-pieteikuma formu.
  •  Pacientiem / apmeklētājiem bez sejas maskām atrasties Slimnīcas telpās ir aizliegts.
  • Aizliegti pacientu apmeklējumi dienas stacionāra nodaļās.
  • Slimnīcas administrācija neveic klientu pieņemšanu klātienē.
  • Sniedzot baseina pakalpojumu – baseina ūdenī hloru saturoša dezinfekcijas līdzekļa koncentrāciju uztur noteiktā diapazona augšējās robežās.
  • Sniedzot baseina pakalpojumus tiek nodrošināta ne mazāk kā 4 m2 liela ūdens virsmas platība uz vienu apmeklētāju.

Ar Covid-19 saistīto jautājumu noskaidrošanai vienotais diennakts tālrunis 8345

Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19,  zvaniet uz Slimību profilakses un kontroles centra informatīvo tālruni 67387661.
SPKC speciālisti sniegs iedzīvotājiem atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar COVID-19, tostarp par rekomendācijām attiecīgajā situācijā un norādīs, kur var meklēt vairāk informācijas par interesējošo  tēmu.
Par laboratorisko izmeklējumu veikšanu jāzvana uz  tālruņa numuru 8303 katru dienu no plkst.9:00 līdz plkst.18:00
Savukārt uz ārkārtas tālruni 113 jāzvana tikai tādos gadījumos, kad slimības simptomi ir smagi, proti, ja ir ļoti augsta temperatūra un elpas trūkums.

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 strādās visu diennakti, mediķi iedzīvotājus telefoniski konsultēs akūtu saslimšanu un traumu gadījumos, kā arī hronisku slimību saasinājuma brīžos. Tomēr šis ir medicīnisko konsultāciju tālrunis, tāpēc informāciju par Covid-19 analīzēm vai citām uzziņām par Covid-19 ģimenes ārstu tālruņa mediķi nesniegs.