Sabiedriskā labuma organizācija Hospiss LV sarūpējusi dāvanas slimnīcas Īslaicīgas sociālās aprūpes nodaļas klientiem un darbiniekiem.

Cienastā klientiem mīļākais kārums –  mājas saldējums no SALDS. Nodaļu telpas rotā Ziemassvētku vainagi un skaistas egles no Egļu serviss, dekorētas ar Cherry Picking bumbu virtenēm un privātskolas “Patnis” audzēkņu veidotām origami dzērvēm.

Japānā ir tradīcija no papīra salocīt  tūkstoš dzērvju figūriņu virtenes un pasniegt tās slimniekam, lai viņš ātrāk izveseļotos.

Japānas dzērve tiek uzskatīta par bagātības un ilga mūža nesēju, japāņu teikas apgalvo, ka putns dzīvo tūkstoš gadu.

Paldies par skaistām, garšīgām un dziļi simboliskām svētku dāvanām!

Par Hospiss LV

Sabiedriskā labuma organizācijas Hospiss LV misija ir sniegt cilvēkiem brīvību izvēlēties, kā pavadīt mūža nogali.

Vairāk par sadarbību ar Hospiss LV Smags, atbildīgs un cildens – sociālās nodaļas darbiniekiem par viņu darbu cieņa un cienasts! | Rīgas 1. slimnīca (1slimnica.lv)