Nominācija – IEDZĪVOTĀJU PALDIES: Rīgas iedzīvotāju izvirzīts darbinieks apbalvošanai par darba mīlestību, par laipnu, saprotošu, rūpīgu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku veselības un sociālās problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību rīdziniekiem. Apbalvots tiek darbinieks, kurš saņēmis visvairāk pozitīvo atsauksmju nominācijā.
Rīgas 1.slimnīcas reģistratūrās novietotas aptaujas kastes un un pieteikuma anketas. PIESAKIET KONKURSAM RĪGAS 1.SLIMNĪCAS LIELISKOS ĀRSTUS, SOCIĀLOS DARBINIEKUS, MEDICĪNAS MĀSAS UN ATBALSTA PERSONĀLU!