Kad "pavisam maz" nozīmē ļoti daudz!

Ar koncertu un gardumiem pirms vasaras Saulgriežiem pie slimnīcas Īslaicīgas sociālās aprūpes klientiem un darbiniekiem ieradās sabiedriskā labuma organizācijas HospissLV brīvprātīgie. Līgo vakaru nodaļas klienti sagaidīs nevis kopā ar tuviniekiem, bet gan slimnīcas nodaļā. Taču prieks vairo veselību un dzīvotgribu! Tāpēc nodaļas klienti, kuri nav guloši, tika aicināti pulcēties pagalmā, kur koncertu sniedza Žoržs Siksna ar savu pavadošo sastāvu. Lustīgi, ar līdzi dziedāšanu, pat dejošanu ar HospissLV brīvprātīgajiem, pasākums izvērtās jautrs un priecīgs! Žoržs Siksna pie mums ciemojies jau vairākkārt, repertuārs izvēlēts atbilstoši dažādām gaumēm, tāpēc tika uzņemts ar lielu atsaucību!

Sabiedriskā labuma organizācija HospissLV Covid-19 pandēmijas laikā organizēja akciju "Galds savējiem" un nodrošināja ar siltām pusdienām arī mūsu Īslaicīgas sociālās aprūpes nodaļas darbiniekus, Ziemassvētkos sarūpēja egles un dekorus nodaļās, pavasarī stādīja puķes pie 17.korpusa, kur atrodas ĪSA nodaļa. Sakām LIELU PALDIES, novērtējot viņu paveikto!

"Lai uzmundrinātu, reizēm nepieciešams pavisam maz..." - vēstīts HospissLV mājaslapā. Sagādātais svētku prieks ir lielākā vērtība cilvēkiem, kam ierobežota brīvība un laiks.