Dr. Alise Adoviča mācās Hamburgā, lai piedāvātu Latvijā vēl nepieejamu ārstēšanas metodi

Otolaringologs Alise Adoviča atgriezusies no Hamburgas, kur viņa praktizējās pie labākajiem balss un balsenes ārstēšanas speciālistiem prof. Markus M.Hess, prof. Hans Mahieu, prof. Ahmed Geneid, prof. Elisabeth Sjogren.

MEDICĪNAS BALSS CENTRS (MEVOC) ir unikāls ārstniecības centrs Vācijā, kas specializējas tikai balss un balsenes ārstēšanā. Izcila diagnostikas tehnoloģija, visaugstākā līmeņa medicīniskā kompetence un ķirurģiskā pieredze, veicot  vairāk nekā 1,000 operācijas un manipulācijas gadā, ļāvusi speciālistiem uzkrāt unikālas zināšanas,  panākot vislabāko foniatrisko pacientu aprūpi.

Rīgas 1.slimnīca iepērk balsenes ārstēšanas instrumentus, lai dr.Alise Adoviča varētu piedāvāt Latvijā vēl nepieejamu ārstēšanas metodi.