Sāls istabae-pieraksts

Sāls istaba ir relaksācijas telpa, kuras sienas un grīda veidotas ar sāls pārklājumu - tas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi. Papildus sāls jonu pieplūdi nodrošina speciāla iekārta - haloģenerators. Cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda, stabilizēta nervu sistēma un uzlabota vielmaiņa.

Sāls istaba ir ieteicama bronhiālās astmas pacientiem, cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas - iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi, kā arī stresa un bezmiega likvidēšanai, ādas slimību ārstēšanai.

Procedūras norise

  • Seansa laikā klienti 30 minūtes sēž atpūtas krēslos un elpo sāls jonizēto gaisu. To ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.
  • Vēlamais terapijas kurss ir 10 reizes katru dienu vai ik pārdienas.
  • Pirms sāls istabas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu, lai noskaidrotu, vai terapija jums ir piemērota, un lai noteiktu nepieciešamo procedūru daudzumu.
Sāls istaba nav ieteicama, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis, vīrusa infekcijas paasinājuma periodā, onkoloģiskas un nieru slimības, arteriāla hipertensija vai izteikta sirds mazspēja, ādas slimību paasinājuma periodā.
 

Pieraksts uz procedūru pa reģistratūras tālruni: 67366323