Dermatoloģijae-pieraksts

Dermatoloģijas un seksuāli transmisīvo slimību klīnika

piedāvā ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem gan ambulatori, gan dienas stacionārā ar novitatīviem ārstnieciskiem līdzekļiem un metodēm:

  • digitālo dermatoskopiju - ādas un gļotādas veidojumu izmeklēšana un novērošana dinamikā;
  • siaskopiju;
  • fotodinamisko terapiju -  dermatoonkoloģisku slimību ārstēšana, pirmsaudzēja elementu izmeklēšana un ārstēšana;
  • dažādu ādas veidojumu ārstēšanu ar lāzera iekārtām (dzimumzīmes, keratozes, papilomas, kārpas), rētu slīpēšanu, nevēlamu asinsvadu likvidāciju;
  • Excimēra lāzera pielietošanu vitiligo, psoriāzes u.c. hronisko dermatožu ārstēšanā;
  • šaurā spektra un citu veidu fototerapiju (Nb-UVB, UVA-1, PUVA);
  • dažādu ādas veidojumu noņemšanu ar radioķirurģiskas frekvences koagulatoriem;
  • ādas ultrasonogrāfiska izmeklēšanu pirms un pēc ārstēšanas kursa;
  • ādas bioptāta morfoloģisku un histoķīmisku izmeklēšanu. Lasīt šeit:
  • Laboratorijas darba laiks: ik darba dienu no pl. 8:00 - 19:00

Iespējama anonīma seksuāli transmisīvo slimību izmeklēšana, ārstēšana.

JAUNUMS!

Rīgas 1. slimnīcas Dermatoloģijas un ST slimību klīnika var lepoties ar jaunu, modernu, mūsdienu prasībām atbilstošu  fototerapijas iekārtu. Tā ir kabīnes tipa – ražotājs Waldmann, Vācija. Ar šīs iekārtas palīdzību tiek veikta   UVB fototerapija un PUVA terapiju jeb fotoķīmijterapija.

          Klīnikas dermatologiem ir ilgu gadu pieredze šo metožu izmantošanā ādas slimību ārstēšanā.

          UVB fototerapija  visbiežāk un ar augstu klīnisko efektivitāti tiek lietota psoriāzes jeb zvīņu ēdes ārstēšanas gadījumos. Ar šo metodi mūsu klīnikas dermatologi ar labiem panākumiem ārstē vitiligo, atopisko dermatītu, hronisku ekzēmu, un citas hroniski norisošas, niezošas ādas slimības. 

Fotoķīmijterapiju izmanto ļoti smagu ādas slimību eritrodermisku formu gadījumos.

          Ar jauno fototerapijas iekārtu iespējams nodrošināt kvalitatīvas, pacientam drošas ārstēšanās procedūras. Ultravioletā starojuma deva tiek nozīmēta pēc atbilstoša lietošanas protokola un kabīnē esošie fotometri kontrolē, lai pacients saņemtu precīzi nozīmēto devu. Svarīgi, ka ir iespējams viegli aprēķināt kopējo ārstēšanās kursa laikā saņemto ultravioletā starojuma devu, tādējādi mazinot iespējamās blakusparādības.

Jaunajā kabīnē pacientam būs daudz komfortablāk saņemt procedūru- ir uzlabota ventilācijas sistēma, ir drošības aproce un pacients pats jebkurā brīdī nepieciešamības gadījumā var pārtraukt procedūru.

 

Saņemot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienta iemaksu http://www.1slimnica.lv/lv/pacientu-ieveribai/pacienta-iemaksas apmēru nosaka 2018. gada 28. augusta Ministru kabineta noteikumi Nr.555 "Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība".