AKTUĀLI. VAKCINĀCIJA PRET COVID-19e-pieraksts

• Šobrīd, vakcinācija tiek nodrošināta visiem iedzīvotājiem. Pēc 5.05.2021 bez prioritāro grupu sadalījuma.
  • Pieteikties vakcīnai iespējams: www.manavakcina.lv, izvēloties Rīgas 1.slimnīcu kā pakalpojuma saņemšanas vietu.
  • Rīgas 1.slimnīcai darbojas pierakstu sistēma, dzīvā rinda vakcīnas saņemšanai netiek orgaizēta.
  • Otrā vakcīnas saņemšana (ja to paredz ražotājs) tiek ieplānota pirmās vizītes laikā. Pacients saņem precīzu datumu un laiku, kad jāierodas uz revakcināciju.

Vakcinēšana tiek veikta 2.korpusā konferenču zālē, speciāli aprīkotā telpā, pats process aizņem 10 minūtes (+15 min ārstu novērošana) vienai personai.

• Informācija par vakcināciju tiek ievadīta sistēmā www.eveseliba.gov.lv, nepieciešamības gadījumā, vakcinācijas faktu pacients var izdrukāt pats.
  • Savu vakcinācijas fakta dokumentu / sertifikātu vari atrast: www.covid19sertifikats.lv
    Lai apskatītu / lejuplādētu sertifikātu ir nepieciešama stingrā autorizācija - ar interneta bankas kontu vai eID karti. Sertifikāts ir pieejams QR koda veidā ko var lejuplādēt savā viedierīcē vai arī PDF izdrukas izskatā, ko var izdrukāt un glabāt papīra formātā.
    Svarīgi: Ja personai, nav pieejams internets vai internetbanka, tad vakcinācijas sertifikātu var iegūt: Valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centros. (vairāk informācijas - spied šeit.)
  • Gadījumos, ja pacients ir saņēmsi vakcīnu ārzemēs, tad vakcinācijas fakta konstatācija ir iespējam dzīvās rindas kārtībā Rīgas 1.slimnīcas vakcinācijas kabinetā. Personai ir jābūt līdzi personas apliecinošam dokumentam, sertifikātam vai apliecinājumam no kompetentās ārzemju valsts iestādes.

Ja pacientam nav iespējams pieteikties vakcīnai caur www.manavakcina.lv, tad ir jāzvana uz telefonu: 8989
Individuālā pieteikšanās Rīgas 1.slimnīcas gaidītāju rindā  pa tālruni: +371 67213418

Ierodoties uz vakcināciju, personai ir jāņem līdzi:

• ID karte vai pase