Stāšanās stacionārāe-pieraksts

Informācija par stāšanos stacionārā plānveida operācijai vai izmeklēšanai

 

Lai ārstētos dienas stacionārā, nepieciešams ģimenes ārsta vai speciālista, kas ir līguma attiecībās ar Nacionālo veselības dienestu, nosūtījums (visiem Rīgas 1. slimnīcā strādājošajiem speciālistiem ir līgums ar NVD). Maksas pakalpojumu saņemšanai nosūtījums nav obligāts.

Lai pierakstītos uz dienas stacionāru jāzvana pa tālr. 67366321.

Ja plānota operācija, sākotnēji nepieciešama operējošā ārsta konsultācija. Šis speciālists sniedz visu nepieciešamo informāciju par izmeklējumiem un analīzēm, kas nepieciešamas stājoties stacionārā, kā arī nosaka konkrētu operācijas datumu.

Stacionēšanas dienā jāierodas plkst. 8.00 (vai citā laikā pēc ārsta norādījuma) uzņemšanas nodaļas reģistratūrā dokumentu noformēšanai. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, izziņa par atbilstību kādai no iemaksām atbrīvotai pacientu grupai (ja tāda ir) vai apdrošināšanas polise (ja tāda ir). Maksas pakalpojumu saņemšanai, ja ir apdrošināšana – garantijas vēstule no apdrošināšanas kompānijas. Līdz jāņem arī visi medicīniskie dokumenti – izraksti no iepriekšējām stacionēšanas reizēm, izmeklējumu rezultāti, kā arī mājās regulāri lietotie medikamenti.

Jāģērbjas ērti, jāņem līdzi maiņas apavi vai jābūt līdzi sīknaudai bahilu iegādei. Nodaļās ir uzstādīti bahilu automāti.

Pirmajā dienā vēlams ierasties tukšā dūšā (iedzerot ikdienā lietotos medikamentus), lai būtu iespējams veikt kvalitatīvus izmeklējumus.

No uzņemšanas nodaļas Jūs nosūtīs uz atbilstošo dienas stacionāra nodaļu, kur ārsts pēc apskates nozīmēs izmeklēšanas plānu un ārstēšanu.

Dienas stacionāra darba laiks ir no plkst. 8.00 līdz 16.00, šajā laikā Jūs saņemsiet nepieciešamo izmeklēšanu un ārstēšanu.

Par ārstēšanos dienas stacionārā (ja nepiederat valstī noteiktajām atbrīvoto pacientu kategorijām) būs jāmaksā pacienta iemaksa 7,11 eiro par dienu, kā arī valstī noteiktās pacienta iemaksas par izmeklējumiem. Fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, masāžas ir maksas pakalpojumi.

Maksas dienas stacionārā maksa par dienu 24 eiro. Izmeklējumi tiek apmaksāti atbilstoši cenrādim: skatīt šeit.

Dienas stacionārā iespējams palikt pa nakti –  maksas pakalpojums (23 eiro, cenā iekļauta ēdināšana).

Nepaliekot pa nakti, ēdināšana dienas stacionāra pacientiem nodrošināta netiek (slimnīcas teritorijā ir kafejnīca).

Papildu samaksa ir par paaugstināta servisa palātām.

Apmēram nedēļu pirms iestāšanās stacionārā vēlams sazināties ar reģistratūru un apstiprināt savu ierašanos pa tālr. 67366321 (no plkst. 9.00 līdz 12.00).