Speciālistu konsultācijas | ārkārtējās situācijas laikāe-pieraksts

Saskaņā ar Veselības ministra 25.03.2020. rīkojumu Nr. 59 „Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā” ir noteikti stingri ierobežojumi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai.
Ievērojot augstāk minēto, Rīgas 1.slimnīca, uz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku, maina ārstu / speciālistu pieņemšanas kārtību.

Turpmāk Rīgas 1. slimnīcas ārsti / speciālisti primāri konsultēs attālināti (pa telefonu), izņēmums ir šādas specialitātes, kurās vizītes ir pieejamas gan klātienē, gan attālināti:
  • neirologs
  • endokrinologs
  • kardiologs
  • reimatologs
  • pneimonologs

Vizītes tikai klātienē:

• oftalmologs

Tas nozīmē, ka pacienti, kuriem ir ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums pie speciālista, konsultāciju VAR saņemt arī ārkārtējas situācijas laikā, primāri izvērtējot vai konsultāciju var saņemt attālināti.

Pieteikties konsultācijai: zvanot uz Rīgas 1.slimnīcas vienoto informatīvo tālruni: +371 67366323 vai aizpildot e-pieteikuma formu.
Konsultācijas maksa: atbilstoši speciālista pieņemšanas kārtībai un Rīgas 1.slimnīcas cenrādim.

Ja telefona konsultācijas laikā Rīgas 1.slimnīcas speciālists izvērtē akūtu nepieciešamību pacientu pieņemt klātienē, tad speciālistam ir tiesības pieņemt pacientu klātienē.
Klātienes pieņemšanas notiek stingri ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus.