Attālinātās (telefona, video) konsultācijase-pieraksts

Pamatojoties uz Veselības ministra 25.03.2020. rīkojumu Nr. 59 „Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”, slimnīcas ārsti/speciālisti primāri konsultēs attālināti (pa telefonu).

Ārstam pieejamas medicīniskās diagnostikas informācijas sistēmas, attālinātas konsultācijas laikā viņš var apskatīties veiktos izmeklējumus un atzinumus, uz ko balstīt ārstēšanas plāna piedāvājumu. Ja nav izmeklējumu, ārsts tos var elektroniski nozīmēt. Tāpat ārsts var izrakstīt nepieciešamos medikamentus un veikt pierakstu uz plānveida manipulācijām.

Ja telefona konsultācijas laikā ārts/speciālists izvērtē akūtu nepieciešamību pacientu pieņemt klātienē, tad pacients tiks pieņemts klātienē.

Klātienes pieņemšanas notiek stingri ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus.

Konsultācijas maksa: atbilstoši speciālista pieņemšanas kārtībai un Rīgas 1.slimnīcas cenrādim.