Es esmu virtuālais asistents Maija. Droši jautājiet – centīšos palīdzēt.
Maija, virtuālais asistents
  • lv

Nora Jurjāne
    Pieņem pacientus:
    Pieņemšanas dienas:
    darba dienas
    Pieņemšanas vieta:
    3. korpuss (RTG-SK, rentgenoskopija)
    Labdien un veiksmi 2024.gadā! Vēlos izteikt pateicību 1. slimnīcas 6. nodaļas dienas stacionāra komandai, kura manas terapijas ietvaros no 2024.gada 24. Janvāra līdz 2024.gada 7. februārim palīdzēja man precizēt diagnozi, veiksmīgi izmeklēt un veikt terapiju. Šīs terapijas kursu, sākot no 2024. g. 24. janvāra, apmeklēju katru darba dienu, izgāju papildus izmeklējumus dr.N.Jurjānes vadībā, tad secīgi arī pie dr.I.Evansas, dr.A.Finka, un varēju daudz labāk justies pēc 4 slimības mēnešiem. Personāls bija ļoti iejūtīgs, profesionāls, nekur nebija ilgi jāgaida (man tas ir svarīgi, jo kustības izraisa sāpes), visi dakteri bija pretīmnākoši, paskaidroja terapijas gaitu, visi bija ļoti kompetenti, laipni, darbs dienas stacionārā organizēts perfekti. Īpaši atzīmējams tas, ka lielākajai daļai no pacientiem visur tik labi apstākļi nebūtu pieejami – nodaļa ir renovēta un ļoti komfortabla. Komanda veica īstu profesionāļu darbu, tādēļ īpašs paldies dr.N.Jurjānei, medmāsām, sanitāriem, reģistratūras un Sāpju centra darbiniekiem, arī algoloģei dr.I.Evansai, USG spec.dr.A.Finkam.
    Vēlot veselību, Ē.Lanka

Pieteikties vizītei

Piesakies pa tālruni

Citi saistītie speciālisti