Karš Ukrainā turpinās un, lielākā vai mazākā mērā, tas diemžēl, bet skar ikvienu. Katrs var izlemt, kā individuāli sniegt savu atbalstu Ukrainas tautai. Mēs kā ārstniecības iestāde, sazinoties ar latviešu ārstiem Ukrainā, sagatavojām labdarības sūtījumu ar pārsienamajiem un medicīniskajiem materiāliem, kas nepieciešami šautu ievainojumu brūču un kaulu bojājumu ārstēšanai. Fonds ziedot.lv, piedāvāja sadarboties ar Mazo pilsētu asociāciju Ukrainā, lai nogādātu Slimnīcas sūtījumu vistuvāk frontes līnijai. Pēc sadarbības līgumu noslēgšanas, visu nepieciešamo formalitāšu nokārtošanas, sagaidījām automašīnu no Ukrainas. Paldies par iesaisti materiālu sagādē aptiekas vadītājai Andai, juristei Vladai, iepirkumu speciālistam Mārtiņam, galvenajai māsai Anitai, inženiertehniskās un saimniecības nodaļas vīriem, kas nodrošināja palešu iekraušanu. Uzzinot, ka atbraukusi automašīna no dzimtenes, sasveicināties atnāca medicīnas māsiņa Jūlija, kura pirms kara dzīvoja Sumu pilsētā. Ukraiņi ļoti pateicīgi par atbalstu. Gan par to, ko sniedz Latvijas valsts, gan par iespēju strādāt savā profesijā, par lieliskajiem darba apstākļiem mūsu Slimnīcā, atalgojumu un atsaucīgajiem kolēģiem. Labais vienmēr uzveic ļauno! Tā būs arī šoreiz, un mūsu Slimnīcas ziedojums palīdzēs Ukrainas mediķiem sniegt pirmo nepieciešamo medicīnisko palīdzību militārpersonām un civiliedzīvotājiem. Ceram sagaidīt ziņu par to, ka labdarības sūtījums ir sasniedzis galamērķi, kas bija plānots Ukrainas Luhanskas apgabala Severodoņeckas pilsētas daudzprofilu slimnīca, bet karadarbības dēļ tas nav iespējams, tāpēc tuvākajai Ukrainas slimnīcai, kura sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību karadarbībā cietušajiem.