Iegurņa muskuļu stiprināšanas iekārta. (BTL Emsella)

Mazā iegurņa reģionā esošie orgāni (reproduktīvie orgāni, urīnpūslis, taisnā zarna, prostata) ir iestiprināti fascijās un saitēs, papildus tos balsta arī iegurņa pamatnes muskuļi, kuri saraujas neapzināti un kurus iespējams sasprindzināt arī apzināti.

Kad muskuļi un saites pilnvērtīgi nespēj pildīt balsta funkcijas, rodas mazā iegurņa orgānu noslīdējums, kas, savukārt, var izraisīt ginekoloģiska, uroloģiska un proktoloģiska rakstura problēmas.

Sekas šādam stāvoklim var būt ļoti nopietnas un, laicīgi neārstētos gadījumos, risināmas vienīgi ar operācijas palīdzību. Apzināts mazā iegurņa muskuļu treniņš (Kēgela vingrinājumi, bio-feedback u.c.), ne vienmēr ir vienkāršs un ātrs process. Risinājums ir šo muskuļu miostimulācija ar BTL EMSella krēslu – ērtu, efektīvu procedūru, kuras laikā dažādas mazā iegurņa problēmas iespējams atrisināt bez piepūles un diskomforta, burtiski sēžot.

Uzzini vairāk BTL EMSella procedūru:

• Procedūra ilgst aptuveni 30 minūtes;
  • Manipulācija nav sāpīga, var būt novērojamas viegli vibrējošas sajūtas.
  • Procedūras laikā var nodarboties ar blakus lietām. Skatīties TV, lasīt.
  • Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās.

Cik ilgi ilgst ārstēšana?
Vidēji ārstēšana aizņem apmēram 30 minūtes, un jums būs nepieciešamas apmēram 6 sesijas, kas plānotas 2 reizes nedēļā.
Bet ārstēšanas plāns ir atkarīgs no ārsta norādījumiem.

Būtiskākie BTL EMSella ieguvumi:

• tiek veicināta urīna saturēšana;
  • tiek stimulēta un trenēta dziļā muskulatūra iegurņa pamatnē;
  • tiek novērsti taisnās zarnas darbības traucējumi (aizcietējumi, hemoroīdi);
  • uzlabota seksuālā disfunkcija (libido, orgasmu trūkumu);
  • atjaunots hormonālais līdzsvars.

Cik ātri būs sajūtams rezultāts?
Uzlabojumus var novērot pēc vienas sesijas. Rezultāti parasti turpinās uzlaboties dažu nākamo nedēļu laikā.

Kā iekārta strādā?

Iekārta atrodas Mazā iegruņa centra telpās.

Pacients netraucēti saņem procedūru, vienlaicīgi skatoties TV vai lasot žurnālu.

Biežāk uzdotie jautājumi par mazo iegurni:

Urīna nesaturēšana ir definēta kā patvaļīga urīna noplūde. Ir trīs dažādi urīna nesaturēšanas veidi:

• Stresa nesaturēšana ir tad, kad tiek izdarīts spiediens uz urīnpūsli, kas izraisa noplūdi. To var izraisīt klepus, smiekli, šķaudīšana vai vingrošana;
  • Urīna nesaturēšana ir pēkšņa, intensīva vēlme bieži urinēt;
  • Jaukta nesaturēšana ir gan stresa, gan steidzamas nesaturēšanas kombinācija;

Tas varētu būt vāju iegurņa pamatnes muskuļu rezultāts, jo iegurņa pamatnes muskuļiem ir svarīga loma iegurņa orgānu atbalstīšanā un kontinences kontrolē. Fizioloģiskas izmaiņas var veicināt urīna nesaturēšanas attīstību; izmaiņas, piemēram, maksts dzemdības, menopauze un novecošana, var izraisīt iegurņa pamatnes muskuļu stāvokli.

BTL EMSella ir lieliska iespēja jebkura vecuma vīriešiem un sievietēm, kas vēlas atrisināt urīna nesaturēšanas problēmas un uzlabot dzīves kvalitāti.

Ārzemju pētījumi apstiprina, ka 95% pacientu ziņo par dzīves kvalitātes uzlabošanos.

• menstruāciju dienas;
  • grūtniecība;
  • sirdsdarbības traucējumi;
  • plaušu mazspēja;
  • hemorāģiskie stāvokļi;
  • antikoagulācijas terapija;
  • onkoloģija;
  • drudzis;
  • sirds elektrokardiostimulatori;
  • implantēti defibrilatori vai neirostimulatori;
  • metāla implanti;
  • zāļu sūkņi;
  • elektroniskie implanti.

Cena:

Mazā iegurņa stimulācija ar BTL Emsella krēslu – 45.00€
(lai saņemtu pakalpojumu, obligāti ir nepieciešams ģimenes ārsta vai speciālista norīkojums)