Vērts zināt

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Par sociālo aprūpi, un ne tikai
Lai darbiniekiem pietiek sirds siltuma visiem pacientiem! Smags, bet ļoti svētīgs darbs. Izturību visiem, paldies, ka tādi esiet. Jūs pirmās slimnīcas darbinieki vispār esiet paši superīgākie,ne tikai sociālajā sfērā. Šī ir slimnīca, kur pret jebkuru pacientu atieksme ir vienkārši super jauka, un tur strādā dakterīši ar lielo burtu.
Antra
labākā pieredze ar ārstniecības iestādēm
Kaadu nedeelju biju neaktiiva sheit (pārpublicēts no twitter), jo guleeju dienas stacionaaraa @1slimnica . Taa ir labaakaa pieredze ar aarstnieciibas iestaadeem, kur esmu bijusi (un esmu bijusi daudzaas). Perfekta palaata, wifi, viss tiirs, izremonteets. Pieraksts - preciizi laikaa, bez rindaam! Aarsti
Inga
Paldies vakcinācijas personālam!
Komplekts 2 Modernas + 1 Pfizers manā organismā = nulle blaknes, pēc gandrīz 24h roka pat vairs nesāp. Paldies @1slimnica personālam, viss ātri un patīkami, vēl forši ar ārsti sasmējāmies, kad viņa centās uz aci novērtēt, kurā grūtniecības trimestrī es esmu :)
Anna
Paldies Anestezioloģijas, intensīvās terapijas un sāpju klīnikas vadītājai
Daktere Evansa izcila speciāliste muguras sāpju ārstēšanā, ļoti iejūtīga un laipna attieksme pret pacientu un ļoti labs ārstēšanas rezultāts. Paldies!
Līga

Apdrošinātāji