Vērts zināt

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Paldies par iejūtību un profesionāli paveikto darbu!
Gribu izteikt milzīgu paldies 12. nodaļas medicīnas personālam, kā arī aprūpes personālam, Operācijas bloka personālam. Par iejūtību un profesionālo darbu. Cilvēks iet uz operāciju satraucies, pārbijies. Dzirdēju tikai laipnas, izsmeļošas atbildes un kolosālu aprūpi. Atsevišķi paldies nodaļas vadītājam dakterim ar lielo burtu S. KĻIMCUKAM, kas ir nokomlektējis tādu profesionālu komandu. Gribētos, lai ikdienā mediķu darbs būtu vairāk novērtēts.
Ar cieņu, Jūlija
Par masieri Oto Kristu Kļaviņu tikai cildinošas atsauksmes
Super, es ar veicu gan klasisko, gan sporta masāžas. Labs masieris, iesaku! Очень хороший. Ļoti sirsnīgs, silts un radošs pieskāriens! Lielisks no Dieva dots masieris. Iesaku.
Ķirurgs Vjačeslavs Popkovs specializējies laparoskopiskajā ķirurģijā
Beidzis Rīgas Stradiņa universitātes doktorantūru, papildus izglītojies laparoskopiskas ķirurģijas un laparoskopiskas trūču ķirurģijas kursos Beļģijā, laparoskopiskas kolorektālas ķirurģijas kursos Francijā. Ārstē: • slīdošās diafragmālās trūces, • vēdera priekšējās sienas muskulatūras diastāzes plastiku, kombinētu ar trūci (ETEP), • pēcoperācijas trūces plastiku. Pacienti novērtē: Oчень хороший специалист! Мне желчный удалял. Спасибо за хорошую операцию и доброе отношение! Успехов и здоровья доктору!
Матильда
Par sociālo aprūpi, un ne tikai
Lai darbiniekiem pietiek sirds siltuma visiem pacientiem! Smags, bet ļoti svētīgs darbs. Izturību visiem, paldies, ka tādi esiet. Jūs pirmās slimnīcas darbinieki vispār esiet paši superīgākie,ne tikai sociālajā sfērā. Šī ir slimnīca, kur pret jebkuru pacientu atieksme ir vienkārši super jauka, un tur strādā dakterīši ar lielo burtu.
Antra

Apdrošinātāji