Īpašie piedāvājumi

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Izcila attieksme pret pacientu un profesionalitāte.
Vēlos izteikt lielu pateicību par darbu, attieksmi, atmosfēru Endoskopijas nodaļai. Šodien veicu endoskopisko izmeklēšanu pie daktera Ērika Klēšmita un māsiņas Aļonas Kaļiņinas, izcila attieksme pret pacientu un profesionalitāte. Liels paldies arī visiem pārējiem darbiniekiem, jo tur sākot ar reģistratūru, cilvēki ir savā vietā un darbu dara no sirds. Vēlreiz liels PALDIES!
Ilona
Paldies zvanu centra darbiniecēm!
Labdien. Vēlos pateikties par operatīvu pierakstīšanu uz MR e-pierakstā. Ļoti laipna konsultante. Nepaspēju noņemt roku no peles, ka konsultants jau atzvanīja. Paldies par tādu darbu!
Jadviga
Paldies personālam par cilvēcisku attieksmi un aprūpi
Labdien! Vēlos izteikt pateicību Rīgas 1.slimnīcas 17.korpusa 4.nodaļas vadībai par atsaucību un palīdzību dažādu jautājumu kārtošanā, kā arī personālam par cilvēcisku attieksmi un aprūpi, ko saņēma mans tēvs Juris, uzturoties Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā.
Ar cieņu, Aija
Vienkārši fantastiska attieksme
Labdien! Vēlos izteikt pateicību personālam, kas strādāja 31.07.2019 laika robežā no 8.00 līdz plkst. 10.00, slimnīcas 12 nodaļā. Māsiņas ir ļoti atsaucīgas un laipnas. Diemžēl es jūtos ļoti satraukti slimnīcas telpās, bet personāls darīja visu, lai es justos komfortabli un mierīgi. Divi vīrieši, kuri veda mani uz endoskopiju ar narkozi mani uzmundrināja un stāstīja visādus jokus. Atsevišķa pateicība māsiņai, kura lika man katetri (ja nemaldos, Jūlija) izstāstīja par visu procedūru, uzmundrināja. Vienkārši fantastiska attieksme. Arī daktere un māsiņas, kuras, veica procedūru bija ļoti atsaucīgas, pārdzīvoja kopā ar mani un mēģināja mierināt. Nekad nebiju domājusi, ka tāda attieksme var būt slimnīcā. Līdz šim biju citās valsts slimnīcās un tās pat nestāv blakus šai slimnīcai un personālam. Vēlreiz, paldies visiem ārstiem un māsiņām, jūs esat savā vietā! Es tiešām to augsti novērtēju. Cilvēcisks paldies!
Alīna

Apdrošinātāji