Vērts zināt

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Paldies vakcinācijas personālam!
Komplekts 2 Modernas + 1 Pfizers manā organismā = nulle blaknes, pēc gandrīz 24h roka pat vairs nesāp. Paldies @1slimnica personālam, viss ātri un patīkami, vēl forši ar ārsti sasmējāmies, kad viņa centās uz aci novērtēt, kurā grūtniecības trimestrī es esmu :)
Anna
Paldies Anestezioloģijas, intensīvās terapijas un sāpju klīnikas vadītājai
Daktere Evansa izcila speciāliste muguras sāpju ārstēšanā, ļoti iejūtīga un laipna attieksme pret pacientu un ļoti labs ārstēšanas rezultāts. Paldies!
Līga
Paldies NBS karavīriem un zemessargiem par atbalstu!
Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Medicīnas rotas vecākās māsas Gundega un Mārīte vakar strādāja Covid-19 pacientu ārstēšanas nodaļā. Māsas palīdzēja nodaļas personālam pozicionēt pacientus gultās, transportēt pacientus uz izmeklējumiem, izdalīt ēdienu, kā arī veikt citus saimnieciskos darbus.
Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs par mediķu darbu
Rīgas veselības iestādes ir veikušas apbrīnojamu darbu, lai īstenotu vērienīgās pārmaiņas, pielāgojot savu darbību krīzes situācijai. Milzīgs paldies katram cilvēkam, kas ir ieguldījis un turpina ieguldīt laiku, atņemot to ģimenei, lai kopīgiem spēkiem sniegtu sabiedrībai atbalstu šajā sarežģītajā laikā. Neraugoties uz sadarbības partneru novēloto un gauso rīcību, Rīga ir pierādījusi, ka spēj darboties solidāri un mērķtiecīgi,
Viesturs Kleinbergs

Apdrošinātāji