Īpašie piedāvājumi

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

 • 05/03/2021
  Informējam . COVID-19 pandēmijas laikā, flotācijas terapija nav pieejama. Visi abonimenti vai dāvanu kartes būs derīgas arī pēc termiņa beigām.
 • 05/02/2021
  Saskaņā ar valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu “Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju” un veselības ministra rīkojumu, esam uzsākuši ārstniecības personu un ārstniecības iestāžu darbinieku...
 • 03/02/2021
  Latvijas Ārstu biedrība aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem. Šogad “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta 14...
 • 26/01/2021
  Kopš pagājušā gada nogales inficēšanās ar COVID-19 Latvijā tendences liecina, ka pieaug pacientu skaits ar smagu slimības gaitu, kuriem nepieciešama intensīvā terapija. Diemžēl slimnīcām resursi ir...

Stāsti

Klienti novērtē komunikācijas digitālos risinājumus
Tikko ar mani sazinājās slimnīcas virtuālā asistente Maija, lai atgādinātu par pierakstu. Pēc zvana saņēmu šādu sms. Profesionāli, labs risinājums. Un līdz šim arī par speciālistiem varu teikt to labāko.
Līga
Paldies par laipnu, rūpīgu un profesionālu attieksmi
Sirsnīgs paldies dr. S.Reinikai un visai ginekoloģijas nodaļas komandai par laipnu, rūpīgu un profesionālu attieksmi, kuru saņēmu uzturoties dienas stacionārā pēc veiktajām manipulācijām.
Marsela
Kūrorts, ne slimnīca!
Nu ko, pirmā diennakts slimnīcā būs pavadīta. Esmu nomocījusies fiziski, bet vispār publisks paldies @1slimnica personālam! Mani te apčubina kā princesi. Kūrorts, ne slimnīca!
Gunta
kaut visiem pacientiem veiktos ar tik jauku kolektīvu, kāds tas bija man
Super mīļš PALDIES 1.slimnīcas Endoskopijas nodaļas (kolonoskopijas kolektīvam), jo īpaši, brīnišķīgajam un laipnajam dakterim - anesteziologam Edgaram (uzvārdu neatminos). Ja nebūtu bijis viņš, es, iespējams, būtu atteikusies no šīs procedūras, jo biju ļoooti nobijusies! Novēlu, kaut visiem pacientiem veiktos ar tik jauku kolektīvu, kāds tas bija man, kā arī novēlu citiem - gan 1.slimnīcas vadībai, gan pacientiem NOVĒRTĒT šo ārstu pašaizliedzīgo un profesionālo darbu. VĒLREIZ PALDIES!
Lāsma

Apdrošinātāji