Īpašie piedāvājumi

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Paldies par laipnu, rūpīgu un profesionālu attieksmi
Sirsnīgs paldies dr. S.Reinikai un visai ginekoloģijas nodaļas komandai par laipnu, rūpīgu un profesionālu attieksmi, kuru saņēmu uzturoties dienas stacionārā pēc veiktajām manipulācijām.
Marsela
Kūrorts, ne slimnīca!
Nu ko, pirmā diennakts slimnīcā būs pavadīta. Esmu nomocījusies fiziski, bet vispār publisks paldies @1slimnica personālam! Mani te apčubina kā princesi. Kūrorts, ne slimnīca!
Gunta
kaut visiem pacientiem veiktos ar tik jauku kolektīvu, kāds tas bija man
Super mīļš PALDIES 1.slimnīcas Endoskopijas nodaļas (kolonoskopijas kolektīvam), jo īpaši, brīnišķīgajam un laipnajam dakterim - anesteziologam Edgaram (uzvārdu neatminos). Ja nebūtu bijis viņš, es, iespējams, būtu atteikusies no šīs procedūras, jo biju ļoooti nobijusies! Novēlu, kaut visiem pacientiem veiktos ar tik jauku kolektīvu, kāds tas bija man, kā arī novēlu citiem - gan 1.slimnīcas vadībai, gan pacientiem NOVĒRTĒT šo ārstu pašaizliedzīgo un profesionālo darbu. VĒLREIZ PALDIES!
Lāsma
Stipras veselības vēlējums
Esmu vairākkārtēji izmantojusi gan pati, gan arī pārējie ģimenes locekļi šīs medicīnas iestādes pakalpojumus. Medicīnas darbinieki ir augsti kvalificēti profesionāļi, godprātīgi pilda savu darbu. Lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem ir stipra veselība!
Ilona

Apdrošinātāji