Vērts zināt

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Atsauksme žurnālā IEVAS VESELĪBA
Nemaz nezinu, kā lai to uzraksta! Mēģināšu. Milzīgs un tā īsti nepasakāms paldies visiem Rīgas 1.slimnīcas 12.nodaļas darbiniekiem, sevišķi ķirurģei IRINAI LIEPIŅAI, par man grūtā brīdī sniegto palīdzību! Atklāti sakot, biju saklausījies šausmu stāstus par mūsu medicīnas stāvokli. Ja ir tādi cilvēki, kādus sev smagā brīdī sastapu 1.slimnīcā, tad slimot ir grūti, bet tajā pašā laikā - viegli. Jo tevi saprot un atbalsta, kā vien var un spēj. Nekad un nekur nebiju sastapis tādu iejūtību un patiesu sirds siltumu. Paldies, ka esat!
Jānis
Ehokardiogrāfijas izmeklējums
Lieliski speciālisti, operatīva izmeklēšana!
Silvija
Paldies par iejūtību un profesionāli paveikto darbu!
Gribu izteikt milzīgu paldies 12. nodaļas medicīnas personālam, kā arī aprūpes personālam, Operācijas bloka personālam. Par iejūtību un profesionālo darbu. Cilvēks iet uz operāciju satraucies, pārbijies. Dzirdēju tikai laipnas, izsmeļošas atbildes un kolosālu aprūpi. Atsevišķi paldies nodaļas vadītājam dakterim ar lielo burtu S. KĻIMCUKAM, kas ir nokomlektējis tādu profesionālu komandu. Gribētos, lai ikdienā mediķu darbs būtu vairāk novērtēts.
Ar cieņu, Jūlija
Par masieri Oto Kristu Kļaviņu tikai cildinošas atsauksmes
Super, es ar veicu gan klasisko, gan sporta masāžas. Labs masieris, iesaku! Очень хороший. Ļoti sirsnīgs, silts un radošs pieskāriens! Lielisks no Dieva dots masieris. Iesaku.

Apdrošinātāji