Īpašie piedāvājumi

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Aptauja

Kur Tu uzzini informāciju par Rīgas 1.slimnīcu?

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

 • 13/05/2019
  Starptautisko māsu dienu mūsu slimnīcā atzīmējam katru gadu. Kaut vai ar vienu rozi sveicot māsas, kuras atrodas šajā svētku dienā savā darbavietā. Šis gads ir īpašs ar to, ka daudzām māsām aprit...
 • 09/04/2019
  Esiet pazīstami: dr.Anna Trušina - Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts. Izstrādā muskuloskeletālo saslimšanu, traumu un to seku, tajā skaitā ar sporta aktivitātēm, un novecošanas procesu...
 • 29/03/2019
  Ārste uroloģe Vita Melne, kura beigusi RSU Doktorantūras nodaļas studiju programmu Medicīnā un ieguvusi zinātniskā grāda pretendenta apliecinājumu, jauno zinātnieku konkursā ResearchSlam 2018 ieguva...
 • 26/03/2019
  Mūsu skaistās slimnīcas atjaunotā fasāde uz šogad, iespējams, pēdējo sniegpārslu fona. Paldies autoram, pacientam, kurš ierauga citiem nepamanāmo pa Bruņinieku poliklīnikas logu.

Stāsti

Paldies ārstei...vienkārši gaišam cilvēkam!
Tā nu sanācis, ka pēdējā laikā par Latvijas dakteriem īdu vien, bet tā jau, protams, nav, ka viss ir slikti.lv. Ja kādu no jums moka sāpes, varu ieteikt atsaucīgu un iejūtīgu ārsti algoloģi un anestezioloģi Viktoriju Džabijevu, kas pieņem SIA Rīgas 1. slimnīca Sāpju centrā. Taisa arī blokādes! Dakterei ir laiks aprunāties ar pacientu un atbildēt uz visiem jautājumiem, viņas miers ir lipīgs un roka viegla. Un, kas man ļoti svarīgi, manipulācijas laikā runā ar pacientu un saka, kas tiks darīts! Bez tā visa - vienkārši gaišs cilvēks!
Arta
Pateicība Zobārstniecības vadītājai, zobārstei Maijai Drīksnei
Paldies sirsnīgajai dakterei, Maijai Drīksnei par sirsnību un iecietību salabojot Paulas zobiņu 17.04.2019 plkst.8:00 Liels paldies Jums :)
Simona
Спасибо Вам за Bаш труд !!
Хочу выразить большую благодарность и уважение доктору Эрику Клешмиту, который делал мне эндоскопию желудка . Это доктор с золотыми руками . безболезненно прошла процедура , не вызывая рвотных рефлексов . ( без наркоза ) . так же большая благодарность его очаровательной помощнице . Спасибо вам , за ваш благородный труд ! И любовь к людям .Так же хочу выразить благодарность кардиологу Елене Зарубиной. Большое спасибо за помощь которую вы оказали мне . Спасибо за ваш профессионализм, за любовь к своей профессии. От чистого сердца желаю Вам всегда оставаться чудесным человеком своего высокого призвания. В 9 отделении - кардиологии работает мед персонал с высоким уважением к людям .
Ludmila
1slimnica labdien! Gribēju padalīties ar atsauksmi.
Elīna Tomberga ir perfekta savas jomas speciāliste. https://www.1slimnica.lv/lv/elina-tomberga … Turpināšu iet pie viņas. Elīna! Liels paldies!
MΣΣM

Apdrošinātāji