Vērts zināt

Atsauksmes

Lūdzam dalīties ar savu pieredzi

un ierosinājumiem par

Rīgas 1. slimnīcas pakalpojumiem.

Iesniegt

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

Viss bija augstākajā līmenī!
Milzīgs paldies Rīgas 1.slimnicas 7.nodaļas personālam, īpaši Dr.Saba, anesteziologam un atsaucīgajām māsiņām, iejūtīgajām māsu palīdzēm par manu “salāpīšanu”. Viss bija augstākajā līmenī. Paldies!
Kristīne
Šarlotes poliklīnikas apmeklējums sagādā patīkamu pārsteigumu
Pagājušā nedēļā apmeklēju Šarlotes poliklīniku, biju tur pirmo reizi ar bērnu. Biju ļoti patīkami pārsteigta gan par telpām, gan arī par ļoti laipnu ārstu attieksmi. Paldies
Linda
Uzskatu 1.slimnīcu par vienu no labākajām Rīgas veselības iestādēm
Ļoti profesionāla attieksme sākot no reģistratūras līdz izmeklējumiem un ārsta apmeklējuma. Novēlu: tā tik pozitīvi turpināt un neatkāpties no labi iestrādātās prakses! Paldies.
...lai turpinātu glābt cilvēku dzīvības un piepildīt pacientu cerības uz izveseļošanos!
Vēlos pateikties SIA “Rīgas 1.slimnīca” profesionālajam, laipnajam un atsaucīgajam kolektīvam par mana tēva, Vjačeslava profesionālu izmeklēšanu, veiksmīgu operāciju un kompetentu ārstēšanu. Īpašu pateicību vēlos pateikt Rīgas 1.slimnīcas Ķirurģijas klīnikas vadītājam, unikālam cilvēkam, izcilam ķirurgam, Dr. Sergejam Kļimčukam par Jūsu ārsta talantu, profesionalitāti, uzmanību un atbalstu. Neskatoties uz to, ka sarežģītajā ikdienas darbā Dr.Kļimčuks nesavtīgi cīnās par cilvēku veselību un dzīvību, viņš atrod īstos vārdus, lai uzmundrinātu un atbalstītu ikvienu no pacietiem. Paldies Jums par pozitīvu, draudzīgu attieksmi un humora izjūtu! Šim ārstam patiešām gribas uzticēties. Vēlos uzsvērt, ka slimnīcas ārsti nebaidās no izaicinājumiem pat grūtajā pandēmijas laikā. Pateicoties ķirurga, anesteziologa, operācijas bloka un intensīvās terapijas saliedētai augsti kvalificētu speciālistu komandai operācija noritēja veiksmīgi. Patiess prieks par to, ka vecākā slimnīca Latvijā godpilni turpina savu misiju un tajā koordinēti strādā izcili ārsti un profesionāli medicīniskie darbinieki. Tā ir liela laime, ka tik zinoši, talantīgi un nesavtīgi cilvēki strādā tieši tur, kur tie ir visvairāk nepieciešami. Īpaša pateicība 11. un 12. nodaļas personālam par jauko atveseļošanās periodu, uzmanību, un aprūpi. Pateicos ikvienam slimnīcas darbiniekam- gan administrācijai, gan speciālistiem, gan medicīnas personālam- māsām, māsu palīgiem, apkopējiem. Jo cilvēciska attieksme, uzmanība un empātija ir ikviena pacienta labākās zāles! Novēlu visai Rīgas 1. slimnīcas komandai stipru veselību un spēku šajā nenovērtējami smagajā un atbildīgajā darbā, lai turpinātu glābt cilvēku dzīvības un piepildīt pacientu cerības uz izveseļošanos! Novēlu slimnīcai turpmāko profesionālo attīstību šajā sabiedrībai tik ļoti nepieciešamajā nozarē!
Natālija

Apdrošinātāji