Aptauja

Kur Tu uzzini informāciju par Rīgas 1.slimnīcu?

Īpašie piedāvājumi

Pieraksts uz diagnostiku pacientiem, attiecībā uz kuriem ģimenes ārstam ir pamatotas aizdomas par onkoloģiskām slimībām

67276708
tālruņa numurs prioritārā pieraksta veikšanai

Jaunumi

Stāsti

... profesionalitāte, kompetence un pozitīva attieksme pret pacientiem
Vēlos izteikt pateicību Aferēzes centra speciālistam (transfuziologam) Dmitrijam Lopateckim un (māsai) Tatjanai Revunovai par profesionalitāti, kompetenci un pozitīvo attieksmi pret pacientiem. Liels, liels Paldies !
Olga
Radiogrāfers Vēsma Matroze, veic magnētiskās rezonanses izmeklējumus, un dara to izcili
Šodien 28.02 pl 9:00 man bija pieraksts uz magnētisko rezonansi. Vēlos pateikt paldies, ka vēl ir laipni medicīnas darbinieki. Šobrīd reti kur var satikt laipnu medpersonālu, bet sieviete kas strādāja šodien 9:00 magnētiskā rezonansē, bija loti laipna. Vairāk tādus darbiniekus!
Elīna
Noteikti rekomendēju!
Labi sakārtota Endoskopijas nodaļa, priecājos par Jums. Īpaša pateicība Armīnam Krauzem un asistentei par pozitīvo,cilvēcīgo,iejūtīgo attieksmi un kompetenci! Jums ir lieliska komanda! Lai Jums veicas un viss izdodas! Noteikti rekomendēju.
Renāte
Liels paldies dakterei E. Ivanovai!
Gribu izteikt lielu pateicību dakterei Elenai Ivanovai par profesionālu darbu un laipnu attieksmi pieņemot mani kā pacienti. Daktere bija iejūtīga un izrādīja interesi manas kaites ārstēšanā, atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Liels paldies dakterei E. Ivanovai! Kaut vairāk būtu tādu atsaucīgu un profesionālu darbinieku kā viņa.
Kristīne

Apdrošinātāji