Noteikumi baseina apmeklējumamе-запись

Noteikumi SIA „Rīgas 1. slimnīca” baseina apmeklējumam

Virsdrēbes jāatstāj garderobē.

Poliklīnikas apmeklētājam jāatturas no jebkādas rīcības, kas var apdraudēt paša vai citu personu dzīvību un veselību.

Baseina telpās atļauts staigāt tikai tīros baseina maiņas apavos vai bahilās.

Pirms peldbaseina apmeklējuma vēlams apmeklēt tualeti un pēc tualetes apmeklējuma jāmazgājas dušā bez peldkostīma (peldbiksēm) ar ziepēm.

Pirms un pēc baseina apmeklējuma jānomazgājas dušā.

Peldbaseina telpās jāpārvietojas lēnām un uzmanīgi (grīdas var būt slidenas!!!).

Bez Fizioterapeita/Trenera klātbūtnes baseina telpās ieeja aizliegta!

Baseina apmeklētajam ir pienākums ievērot Fizioterapeita/Trenera  norādījumus, kas saistīti ar baseina apmeklētāju drošību un veselību.

Saudzīgi jāizturas pret baseina un poliklīnikas inventāru.

Savas personīgās mantas (apģērbu, apavus, telefons, nauda u.c.) obligāti atstāt ģērbtuves slēdzamajos skapīšos un atslēdziņu ņemt līdzi! Par personīgajām mantām iestāde atbildību neuzņemas!

Apavus pirms ievietošanas skapītī jāliek maisiņā!

• Savlaicīgi brīdinot - ne mazāk kā 1 dienu iepriekš un uzrādot ārsta zīmi, nodarbību kavējumi tiek attaisnoti slimības dēļ, un ne mazāk kā 3 dienas iepriekš ģimenes apstākļu dēļ. Lai brīdinātu par kavējumu, kā arī, lai atsāktu kursu pēc kavētām nodarbībām, Jums jāsazinās ar Fizioterapeitu/Treneri.
  • Uzsāktās procedūras un nodarbības ir jāsaņem 2 mēnešu laikā, ja tās ir pārtrauktas slimības vai ģimenes apstākļu dēļ.
  • Rehabilitācijas nodarbību kavējuma gadījumā bez attaisnojoša iemesla, vai laicīga brīdinājuma, SIA „Rīgas 1.slimnīca” ir tiesīga pārtraukt Jums sniegt valsts apmaksātos rehabilitācijas pakalpojumus un novirzīt Jūs gaidīšanas rindā.
  • Maksas pakalpojumu saņēmējiem - abonementu īpašniekiem - savlaicīgi nebrīdinot par kavējumu, kavētā nodarbība tiek ieskaitīta. Kavējot nozīmēto sākuma laiku, tiek samazināts nodarbībām un procedūrām paredzētais laiks.
  • Uz nodarbībām jāierodas ne vēlāk kā 15 min. pirms nodarbības sākuma, līdzi ņemot ārsta nozīmēto procedūru veidlapu/abonementu/čeku.

·         Gaidot nodarbību sākumu un pēc to beigām, atbildīgā pavadošā persona ir atbildīga par bērna drošību.

·         Zīdaiņu peldināšanai un nodarbībām baseinā jābūt ģimenes ārsta izziņai – atļaujai apmeklēt baseinu.

Uz nodarbībām līdzi jābūt:

Zīdaiņu peldināšana: ūdens necaurlaidīgas autiņbiksītes (pamperis) un dvielis, pavadošajai personai – maiņas apavi, apģērbs ar īsām piedurknēm, drošības nolūkos rokas jāatbrīvo no rotaslietām, maisiņš ielas apaviem.

Baseina nodarbības: dušas piederumi, baseina čības, peldkostīms/peldbikses/ūdens necaurlaidīgās autiņbiksītes, peldcepure un dvielis, maisiņš ielas apaviem.