Sestdien 28. oktobrī notika Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas sēde.

Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas sēdes notiek ik pa 3 mēnešiem un katru reizi citā slimnicā, tās prezentē savas Anestezioloģijas un intensīvas klīnikas/nodaļas  sasniegumus un iepazīstina ar jaunumiem.

Šoreiz Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas sēde notika Rīgas 1.slimnīcā, tajā piedalījās 120 dalībnieki.

Rīgas 1.slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Natālija Zlobina iepazīstināja sēdes dalībniekus ar slimnīcas darbību pēdējo 7 gadus laikā – veiktajām strukturālajām izmaiņām, investīcijām,  iegādāto modernāko medicīnisko aprīkojumu un stratēģiskajiem mērķiem.

Dr. med., doc., anestezioloģe, reanimatoloģe, algoloģe Rīgas 1. slimnīcas Anestezioloģijas, intensīvās terapijas klīnikas un Sāpju centra vadītāja Irina Evansa sēdes dalībniekus informēja par Rīgas 1.slimnīcas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas klīnikas darbību un nākotnes plāniem.

Ar priekšlasījumiem par jaunumiem pasaules zinātnē, kas attiecas uz anesteziologiju un intensīvo terapiju un par to pielietojumu praksē, uzstājās Rīgas 1.slimnīcas topošie zinātnieki, ārsti anesteziologi reanimatologi.