Stāšanās stacionārāe-pieraksts

Informācija par stāšanos stacionārā plānveida operācijai vai izmeklēšanai

 

Jums nepieciešams ģimenes ārsta vai Nacionālā veselības dienesta  apmaksāta speciālista nosūtījums (visiem Rīgas 1. slimnīcā strādājošajiem speciālistiem ir līgums ar NVD). Maksas pakalpojumu saņemšanai nosūtījums nav nepieciešams.

Iepriekš jāsaskaņo ar nodaļas atbildīgo ārstu vai ārstējošo ārstu stacionēšanas datums – ierodoties klātienē vai pa tālr. 67366321 (no plkst. 9.00 līdz 19.00).

Jāierodas plkst. 8.00 (vai citā laikā pēc ārsta norādījuma) Uzņemšanas nodaļas reģistratūrā dokumentu noformēšanai. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, izziņa par atbilstību kādai no iemaksām atbrīvotai pacientu grupai (ja tāda ir) vai apdrošināšanas polise (ja tāda ir). Maksas pakalpojumu saņemšanai, ja ir apdrošināšana – garantijas vēstule no apdrošināšanas kompānijas. Līdz jāņem arī visi medicīniskie dokumenti – izraksti no iepriekšējām stacionēšanas reizēm, izmeklējumu rezultāti, kā arī mājās regulāri lietotie medikamenti.

Jāģērbjas ērti, jāņem līdzi maiņas apavi.

Pirmajā dienā vēlams ierasties tukšā dūšā, lai būtu iespējams veikt kvalitatīvus laboratoriskus izmeklējumus.

No uzņemšanas nodaļas Jūs nosūtīs uz atbilstošo dienas stacionāra nodaļu, kur ierādīs palātu un gultas vietu, Jūs apskatīs ārsts, nozīmēs izmeklēšanas plānu, ārstēšanu.

Dienas stacionārā jāuzturas no plkst. 8.00 līdz 16.00, ja ārstējošais ārsts nav noteicis savādāk – šajā laikā Jūs saņemsiet nepieciešamo izmeklēšanu un ārstēšanu.

Par ārstēšanos dienas stacionārā (ja nepiederat valstī noteiktajām atbrīvoto pacientu kategorijām) būs jāmaksā pacienta iemaksa 7,11 eiro par dienu, kā arī valstī noteiktās pacienta iemaksas par izmeklējumiem. Fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, masāžas ir maksas pakalpojumi.

Maksas dienas stacionārā maksa par dienu 24 eiro. Izmeklējumi tiek apmaksāti atbilstoši cenrādim: skatīt šeit.

 Dienas stacionārā iespējams palikt pa nakti –  maksas pakalpojums (23 eiro, cenā iekļauta ēdināšana).

Nepaliekot pa nakti, ēdināšana dienas stacionārā nodrošināta netiek (slimnīcas teritorijā ir kafejnīca).

Papildu samaksa par paaugstināta servisa palātām.

Apmēram nedēļu pirms iestāšanās stacionārā vēlams sazināties ar reģistratūru un apstiprināt savu ierašanos, tālr. 67366321 (no plkst. 9.00 līdz 12.00).